Soutěž o promo plakáty ke koncertu Foo Fighters v Praze a album 'Concrete and Gold'

Soutěž

Získejte vzpomínku na pražský koncert Foo Fighters i jejich aktuální album!

Těžko tomu věřit, ale od třetího vystoupení Foo Fighters v Praze uplyne 27. března už dlouhých devět měsíců. To je sice na jednu stranu hodně „odteklé vody“, mysl většiny z nás však zážitky z vysočanské O2 areny přesto vytrvale udržuje v přítomnosti. Mezi dvěma úterky, od 20. do 27. března 2018, si skvělé dostaveníčko Foo’s ve vysočanské O2 areně znovu osvěžíme i ve formě soutěže.

Jedinečnou příležitost v ní mají ti z Vás, kteří by rádi vlastnili papírovou vzpomínku na vystoupení – tematicky totiž hrajeme o pětici velkých A1 promo plakátů (totožných, jaké jste mohli potkat v pražských ulicích) a navrch také o dvě CD s poslední řadovkou Concrete and Gold. Stačí, když správně zodpovíte následující soutěžní otázky, odešlete vyplněný formulář a poté budete mít špetku štěstí při losování.

Důležitá poznámka: Stav plakátů je vzhledem k jejich původnímu dodání (papírová A4 obálka) různý, mezi výherce budou rozděleny v pořadí od nejzachovalejšího kusu.

Je čas se ještě jednou vrátit na „místo činu“. Přejeme hodně štěstí! 😉

Plakáty do soutěže věnovala společnost Live Nation Czech Republic s.r.o. Děkujeme!

Pravidla soutěže:

Soutěž pořádá fan club Foo Fighters Czech & Slovak Fans (dále jen Pořadatel), zúčastnit se jí mohou pouze obyvatelé z České republiky a Slovenska;

Zasílání odpovědí je možné od 14.00 hodin v úterý 20. března 2018 do 14.00 hodin v úterý 27. března 2018;

Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří správně zodpoví všechny položené otázky, vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s Pravidly soutěže;

Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicitní a podvodné záznamy budou mazány;

Dva vylosovaní účastníci, kteří správně odpověděli na vypsané otázky, získají po jednom CD Foo Fighters – Concrete and Gold a po jednom A1 plakátu propagujícím pražské vystoupení Foo Fighters v červnu 2017;

Tři následně vylosovaní účastníci, kteří správně odpověděli na vypsané otázky, obdrží po jednom A1 plakátu propagujícím pražské vystoupení Foo Fighters v červnu 2017;

O výhře v soutěži budou výherci informováni e-mailem;

Výhra bude výhercům zaslána poštou;

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže i uvedené ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu, nelze je vymáhat právní cestou;

Údaje poskytnuté účastníky soutěže nebude Pořadatel žádným způsobem zpracovávat pro jiné účely ani předávat třetím stranám.

 


Výherci předchozích soutěží

Objevte se Sonic Highways dějiny americké hudby! (28. listopadu – 4. prosince 2014)

U příležitosti česko-slovenské premiéry dokumentární série Sonic Highways (psali jsme) a druhého výročí fungování fan clubu jsme si zahráli o deset voucherů, které výhercům umožnily tříměsíční neomezené využití streamovací služby HBO GO na www.hbogo.cz nebo www.hbogo.sk. Jeden šťastlivec si k tomu navíc mohl pustit i nové album Sonic Highways na CD.

Vouchery HBO GO do soutěže laskavě věnovala společnost HBO Europe s.r.o. Děkujeme!

Vítězové

Voucher + CD: Roman Švéda
Voucher: Petr Loskot, Jan Heger, Radek Pártl, Tomáš Hudec, Patrik Pikonský, Marie Kůlová, Michal Bílek, Michal Marek, David Chmiel

Všem výhercům gratulujeme, podrobnosti o převzetí výhry jim již odletěly na zadané e-mailové adresy.

Přehled správných odpovědí:
Jak se jmenuje kytarista, který Foo Fighters doplnil při přípravách úvodní písně Sonic Highways, Something From Nothing?
→ Rick Nielsen
Při návštěvě v Austinu Foo Fighters natáčeli píseň ‚What Did I Do?/God As My Witness‘ v bývalém studiu známého televizního pořadu. Jak se tento pořad jmenuje?
→ Austin City Limits
Jaké je skutečné jméno hudebníka vystupujícího pod přezdívkou ‚Trombone Shorty‘, kterého Dave Grohl zpovídá během epizody Sonic Highways o New Orleans?
→ Troy Andrews
Na jakých typech zařízení můžete sledovat bohatý obsah, který nabízí videotéka HBO GO?
→ Na PC, mobilních telefonech, tabletech a Smart TV

 


Novoroční soutěž (27. prosince 2012 – 7. ledna 2013)

Cenou pro výherce premiérové soutěže fan clubu byl koncert Live at Wembley na DVD. Přihodili jsme i bonus – Daveův dokument Sound City, respektive přístup na stránku buy.soundcitymovie.com, odkud si film lze od 1. února 2013 stáhnout (psali jsme).

Vítěz: Alena Marková, Karviná


Nahoru ↑