Publikováno 15. 10. 2012 | 15:42 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Anastacia pro své album přezpívala Best Of You

Zpěvačka Anastacia v rámci svého nového alba s cover verzemi známých hitů nezapomněla ani na Foo Fighters. Zda „bohužel“ nebo snad „díky bohu“ posuďte sami, na předělávku Best Of You se můžete podívat výše.


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na VIDEO: Anastacia pro své album přezpívala Best Of You

  1. alena j.

    Byla jsem docela zvědavá, jak si s touhle peckou Anastacia poradí, co s ní provede. A za sebe určitě nenapíšu „díky bohu“, na druhou stranu „bohužel“ by bylo kruté napsat. Originál je holt jen jeden 🙂 Líbí se mi její barva hlasu, ve slokách se mi docela hezky poslouchala, ale v refrénu vůbec. Ale co, udělala si prostě radost a tak to má být.

    • Originální podobu refrénu jde holt slušně napodobit nebo přezpívat jenom těžko 🙂 V podstatě souhlasím s tím, že se nedá mluvit o katastrofě – v některých pasážích to s jejím specifickým hlasem neznělo zle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento web používá Akismet jako ochranu proti spamu. Přečtěte si, jak jsou data z Vašich příspěvků zpracovávána.

Nahoru ↑