Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl v ukázce nové skladby The Feast and the Famine

Publikováno 8. 10. 2014 | 22:02 | Tomáš Hajduk

1

Amen! The Feast and the Famine součástí další ukázky k minisérii

AKTUALIZOVÁNO Začíná být opravdu veselo! Foo Fighters v rámci upoutávek na Sonic Highways poprvé představili také část druhé písně z tracklistu osmé řadovky.

Po velmi slibných pasážích Something From Nothing, kterými nás kapela dráždila už v předcházejícím traileru, jsme se konečně dočkali odhalení dalšího dílku utajované skládanky! The Feast and the Famine, jež v téměř minutovém spotu doprovází také nové záběry na hrající Foo Fighters, se podle všeho bude držet v obdobných, energií nabitých rozměrech jako její souputnice. Dave celou ukázku nejprve uvede jadrným výkřikem “Amen!”, načež za řádného kytarového dovádění dvakrát odzpívá název písně, do češtiny přeložitelný jako “Hostina a hladomor”.

Pokud už vám nový spot právě leje čerstvou krev do žil, je nutné dodat, že ještě o něco nadšenější mohou být američtí uživatelé služby HBO GO. Dle informací, které dnes uvedl server Consequence of Sound se jim v internetové databázi pořadů televizní stanice objevil hned pětiminutový sestřih poskytující jak nové záběry z cest kapely a rozhovorů, tak i delší pasáže obou dosud přiblížených písní (plus instrumentální vložky těch dalších).

Bohužel, my podle všeho máme zatím smůlu a musíme se spokojit s variantou, kterou naleznete i s českými titulky výše. Pokud se ale jakákoliv část nového materiálu někde objeví, samozřejmě vás o ní nepřipravíme.

Titulní foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na Amen! The Feast and the Famine součástí další ukázky k minisérii

  1. altoja

    Jo, jo, jo, napínaj nás kluci, servírujou to po špetkách, dělaj to moc dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑