Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins během vystoupení Foo Fighters na Voodoo Experience

Publikováno 6. 6. 2017 | 22:02 | Tomáš Hajduk

0

Amerika podruhé. Foo’s v říjnu zahrají na Voodoo Festu

Po již proběhlém BottleRocku přidávají Foo Fighters teprve svůj druhý koncert ve Spojených státech, koncem října potvrdili svou účast na neworleanském Voodoo Experience.

Vystoupení v tamějším městském parku již ohlásili jak pořadatelé akce, tak i samotná kapela – viz doplněný přehled termínů o 27 – 29. října 2017 na oficiálním webu (přesný harmonogram ještě nebyl stanoven).

Oblíbený festival, jehož hlavními lákadly jsou kromě muziky i kulinářské zážitky nebo všudypřítomná interaktivní a okázalá umělecká díla, Foo’s přivítá téměř přesně po třech letech – 2. listopadu 2014 skupina předvedla na stejném místě hned 24 písní, včetně This Is a Call za asistence Troye “Trombone Shorty” Andrewse (více v detailu zde).

Foo Fighters zahrají na 19. ročníku neworleanského festivalu Voodoo Experience

Vyjma Foo Fighters se návštěvníci už devatenáctého ročníku hudební sešlosti mohou dále těšit na headlinery zosobněné Kendrickem Lamarem, The Killers, LCD Soundsystem a DJem Snakem. Vstupenky se v prodeji objeví na tomto odkazu, a to 9. června v 10.00 hodin místního času.

 

Foto: David Brendan Hall/Diffuser

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑