Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Japonský Marine Stadium dějištěm jednoho z vystoupení Foo Fighters

Publikováno 22. 5. 2017 | 09:54 | Tomáš Hajduk

0

Asijskou štaci Foo Fighters rozšiřují tři koncerty

Po dvou vystoupeních na japonském festivalu Summer Sonic kapela potvrdila také zastávky v Jižní Koreji, Thajsku a Singapuru.

Celkem tedy už pětice termínů pro nejlidnatější světový kontinent naváže na evropskou část turné, během níž Foo Fighters navštíví dvanáctku zemí (Česko nevyjímaje). Oproti dosavadním festivalovým plochám a halám ovšem tentokrát dojde i na monumentální stadiony.

Desítky tisíc návštěvníků čítající arény bude kapela konkrétněji okupovat při druhém koncertu v Japonsku (20. srpna, tokijský ZOZO Marine Stadium), během jihokorejské show v Soulu (22. srpna, Jamsil Soccer Field) i při jediné příležitosti pro Singapur (26. srpna, National Stadium). Při vystoupení v Thajsku se naopak zaplní krytý veletržní komplex na severu Bangkoku, respektive jeho výstavní Challenger Hall.

Foo Fighters přidali tři nové koncertní termíny v Ásii

Co se týče akce Summer Sonic (psali jsme), prodej vstupenek již probíhá na tomto odkazu. Další oznámená místa jej pak odstartují dnes (Thajsko) a zítra (Jižní Korea + Singapur) – odkazy pro nákup uvede oficiální web Foo Fighters.

 

Foto: 掬茶/Wikipedia

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑