Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 15. 1. 2013 | 23:40 | Tomáš Hajduk

AUDIO: Poslechněte si From Can to Can’t ze soundtracku k Sound City

AKTUALIZOVÁNO V rámci show Zanea Loweho na britském Radio One premiérově zazněla From Can to Can’t, v pořadí šestá skladba z očekávaného soundtracku Sound City – Real to Reel. Krátce po tom, co záznam písně začal kolovat internetem, ji na YouTube zveřejnili i sami tvůrci.

“Bude lepší, když si to poslechnete v pořádný kvalitě, takže tady je,” zahlásily dnes nad ránem stránky Foo Fighters a Sound City na sociálních sítích a zároveň zveřejnily From Can to Can’t v celé své kráse. Tvůrci tak zareagovali na okamžitě rozšířený, nepříliš kvalitní záznam písně, který fanoušci pořídili právě z vysílání Radio One.

Společný počin Davea GrohlaCoreyho Taylora (Slipknot, Stone Sour), Ricka Nielsena (Cheap Trick) a Scotta Reedera (Kyuss, The Obsessed) si můžete pustit výše.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na AUDIO: Poslechněte si From Can to Can’t ze soundtracku k Sound City

  1. altoja

    Netušila jsem jak krásnej hlas má ve skutečnosti Taylor, jsem hrozně mile překvapená. Tahle jeho doslova “lidská” poloha nemá chybu. Možná to pro někoho ohromující není, protože Coreyho Taylora zná víc (já už při pohledu na Slipknot mám strach, takže radši přepínám 🙂 a Stone Sour zase neznám), ale za tohle bych mu dala i nějakou cenu. Nemám slov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑