Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Tipy Taylor Hawkins spolu se svými The Birds of Satan představil nový singl

Publikováno 24. 9. 2014 | 19:12 | Tomáš Hajduk

0

AUDIO: “Satanovo ptactvo” představilo nový singl

The Birds of Satan, sólová kapela Taylora Hawkinse, uvolnila do elektronické hudební distribuce dopředu neohlášenou novinkovou skladbu.

Sedmiminutový singl Be the Bird navazuje na eponymní debut The Birds of Satan z dubna letošního roku. Posluchačům opět předkládá porci kytarových riffů doplněných o výrazné bicí a Hawkinsův zpěv, jenž v refrénu ještě podporují vokály dalšího člena skupiny – baskytaristy Wileyho Hodgdena. Zhruba deset vteřinek před čtvrtou minutou stopáže pak skladba plynule přechází do série bubenických sól, na kterých se podle zatím velmi stručných informací měli vyřádit i slavná jména jako Dave Grohl, Stewart Copeland (Police), Zak Starkey (The Who, Oasis), Matt Cameron (Pearl Jam, Soundgarden), Mark Brzezicki (Big Country), Kenny Aronoff (Lynyrd Skynyrd, Elton John, Meat Loaf) nebo třeba producent posledních dvou alb Foo Fighters, Butch Vig (Madison, Garbage). Mezi bubeníky je uveden také Drew Hester – někdejší trianglový sólista z koncertů Foo’s ve Wembley nezklamal a na svůj nástroj slyšitelně válí i tentokrát.

Pokud se ptáte, kde novou píseň Hawka a spol. pořídit, vydejte se na návštěvu obchodů iTunes nebo Google Play. Bát se nemusíte ani v případě streamingových služeb – Hudba Google Play (program Naplno), Spotify i Rdio už skladbu zařadily do databáze.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑