Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl při psaní textu k jedné z písní alba Sonic Highways

Publikováno 31. 10. 2014 | 07:50 | Tomáš Hajduk

2

AUDIO: Z pobytu Foo Fighters v Nashvillu vzešla Congregation

AKTUALIZOVÁNO Závěr tohoto týdne opět přináší uvedení nové skladby z alba Sonic Highways, kapela na internetu zveřejnila melodickou Congregation.

Píseň, ve které se opravdu nešetří energií, svižným tempem a optimistickými kytarovými melodiemi, je výsledkem práce Foo Fighters během jejich zastávky v nashvillském studiu Southern Ground. Ani tentokrát přitom skladba nepostrádá účast dalšího ze spolupracujících hostů – s nádechem typického soundu tamější country scény se k formaci připojil zpěvák a kytarista Zac Brown.

Congregation je již nyní možné stahovat pomocí iTunes (za stále stejného předpokladu, že máte v rámci služby předobjednáno celé album, v opačném případě lze za necelé euro zakoupit samostatně) nebo Google Play. Zároveň si píseň můžete poslechnout i na kterékoliv ze streamovacích služeb Spotify, Rdio či Hudba Google Play.

Titulní foto: HBO

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na AUDIO: Z pobytu Foo Fighters v Nashvillu vzešla Congregation

  1. altoja

    U mne prozatím vede The Feast And The Famine.

  2. Honza

    Opět super 🙂 Každopádně pro mě zatím je stále nejlepší první skladba 🙂

    Už se nemůžu dočkat na další 😀 …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑