Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl s Chevy Metal během vystoupení v Milwaukee

Publikováno 31. 8. 2013 | 16:13 | Tomáš Hajduk

0

Chevy Metal opět s Grohlem. V Milwaukee nechyběla ani Joan Jett

Po červnovém koncertu v Costa Mesa si kapela Taylora Hawkinse povolala Davea Grohla i pro své vystoupení v rámci oslav 110. výročí od založení slavné značky Harley-Davidson.

Taylor s Davem se fanouškům před koncertem Chevy Metal ohlásili z dodávky
Žádné tajnosti nebo zvláštní uvedení. Když Chevy Metal ve čtvrtek večer kráčeli směrem k pódiu, kde měli v rámci festivalu Summerfest grounds rozbalit svou show, frontman Foo Fighters je doprovázel s kytarou v ruce a úsměvem od ucha k uchu. A samozřejmě za ohlušující reakce diváků, ačkoliv většina z nich o speciálním hostu věděla dopředu – že by stálo za to se u BMO Harris Pavilion stage zastavit doporučovala třeba i stránka Foo Fighters na Facebooku.

Co to, že jdou Chevy Metal a Grohl v posledních měsících tak dohromady? Nejenom o tom si Dave během koncertu znovu rád zavtipkoval: “Kluci potřebovali někoho, kdo by se vykecával mezi písničkama. Ale pořád jsem holt jenom dočasnej člen. Vždycky škemrám a škemrám, abych si s nima mohl zahrát.. ale vyjde to jenom jednou za čas. Prej při ‘zvláštních příležitostech’, asi jako dneska večer.”

Setlist tvořily i tentokrát pro Chevy Metal tradiční covery písní od Queen, Van Halen, Black Sabbath, The Knack nebo Rolling Stones. Právě s písní od poslední jmenované legendy přišla čtveřici podpořit ještě jedna, všem velice dobře známá, ale zároveň neočekávaná tvář. Snad i jako podtržení Grohlových slov o mimořádných momentech, si song Bitch se čtveřicí vystřihla Joan Jett, která už celý předchozí program se zájmem sledovala z diváků.

Chevy Metal s Grohlem v Milwaukee? Párty jaksepatří

Taylorova partička se svými hosty oslavám slavné motocyklové značky sedla dokonale. Absolutně nenucená show bez jakýchkoliv oficialit nebo předem nacvičených a dokonalých výstupů, ale zato párty jaksepatří.

Chevy Metal, Dave Grohl & Joan Jett – Bitch (Rolling Stones cover)Foto: Jennifoo Evans Ketcham, Foo Fighters/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑