Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins a Chris Shiflett během vystoupení Chevy Metal v Agoura Hills

Publikováno 21. 8. 2016 | 14:18 | Tomáš Hajduk

0

Chris s Natem doplnili Chevy Metal v Agoura Hills

AKTUALIZOVÁNO Včerejší vystoupení Chevy Metal na motorkářské benefiční akci, v klubu The Canyon uspořádané jihokalifornskou rádiovou stanicí KLOS, podpořili kromě Taylora Hawkinse také hned dva jeho spoluhráči z Foo FightersChris Shiflett s Natem Mendelem.

Několikahodinový program v městečku Agoura Hills, s grilováním, tombolou a zejména živou rockovou muzikou, přímo navazoval na dopolední charitativní jízdu KLOS Ride for Bob, kterou vidělo Huntington Beach – motorkáři tímto způsobem vyjádřili společnou podporu organizaci American Cancer Society v jejím boji proti zákeřné rakovině.

Samotní Chevy Metal se jakožto hlavní hvězdy celého dne dostali ke slovu kolem třetí hodiny odpolední místního času – za bicími od prvního momentu pochopitelně nechyběl lídr formace Taylor Hawkins, s basovkou a hlavními vokály byl zase připraven Wiley Hodgen. Na postu kytaristy však ku překvapení diváků chyběl třetí člen, kterého hned s první položkou setu operativně nahradil právě Chris Shiflett, další tvář Foo’s na místním pódiu.  Dle proběhlých zvěstí se dá neúčast Micka Murphyho údajně přisuzovat jeho trvalému opuštění kapely (pravdivost této šuškandy snad odhalí budoucí dny).

Na rozdíl od Shiftyho, jenž na scéně klubu vydržel prakticky po celý koncert, Nate Mendel se ke svým kolegům připojil zhruba v polovině show a stejně jako jiní hosté (nechyběli například Stephen Perkins z Jane’s Addiction, Dee Snider z Twisted Sister nebo Gilby Clarke známý z Guns N’ Roses) si s formací vystřihl jen krátký segment setlistu – cover Miss You od The Rolling Stones.

Chevy Metal @ The Canyon, Agoura Hills (20. 8. 2016)
Ziggy Stardust / Tie Your Mother Down / Miss You
We’re Not Going to Take It

Záznam večera s Chevy Metal nabízí Facebook

Velkou většinu vystoupení bylo možno sledovat v přímém přenosu, jak už jste včera mohli zaregistrovat z našich příspěvků na sociálních sítích – z dějiště se o živý stream konkrétně podělila stránka serveru TourBusLive.com na Facebooku. Pokud Vás však zpráva z nějakého důvodu minula, není třeba si zoufat: na stejném místě je i nadále k dispozici záznam (dva příspěvky rozdělené přibližně po půlhodinách naleznete tady a tady).

Pokud bude jakkoliv upřesněn setlist nebo jiné perličky pestré akce, samozřejmě se jich zde ještě dočkáte.

 

AKTUALIZOVÁNO (19. 9. 2016 9:45): Na potvrzení rozlučky Micka Murphyho s Chevy Metal jsme nemuseli čekat nikterak dlouho – trvající spolupráce Taylorovy kapely s Chrisem Shiflettem, který se od Agoura Hills zúčastnil i všech následných vystoupení, mluví za vše. Níže naleznete krátký sumář proběhlých akcí, včetně doplněného setlistu z koncertu v klubu The Canyon.

20. srpna 2016 – The Canyon, Agoura Hills (setlist)
2. září 2016 – Bumbershoot 2016, Seattle Center, Seattle (setlist)
4. září 2016 – Riot Fest Denver 2016, National Western Complex Stadium Arena, Denver (setlist, foto)
17. září 2016 – Rock Allegiance 2016, Talen Energy Stadium, Chester (setlist, foto)
18. září 2016 – Riot Fest Chicago 2016, Douglas Park, Chicago (foto)

Shiflett a Hawkins při vystoupení Chevy Metal na chicagském Riot Festu

 

Foto: Foozie’s FOO News/Facebook, No Country For New Nashville/Instagram

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑