Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Chris Shiflett & The Dead Peasants

Publikováno 13. 3. 2013 | 19:35 | Tomáš Hajduk

0

Chris Shiflett s Dead Peasants naznačili detaily nové desky

Během přestávky Foo Fighters (pokud se tak plodné období kolem dokumentu Davea Grohla dá nazvat) nezahálí ani Chris Shiflett. Se svým country projektem The Dead Peasants aktuálně vyráží na menší turné, nová deska jej bude následovat nedlouho poté.

Pro fanouška z Česka nebo Slovenska asi nebudou příliš podstatné termíny severoamerických koncertů (najdete je na oficiálním webu), přejděme tedy rovnou na zajímavější informace o nové nahrávce Chrisova “vedlejšáku”.

Že se blíží vydání druhého studiového alba Chris Shiflett & The Dead Peasants naznačily po několika nedávných rozhovorech s členy také webové stránky skupiny. All Hat and No Cattle (volně přeloženo jako “Samý klobouk, žádný dobytek; spojení se užívá jako označení někoho, kdo má spoustu řečí, ale nic nekoná) podle zveřejněného obalu nabídne (minimálně) sedm písní. Hned ta první, Guitar Pickin’ Man, pro nás není žádnou neznámou – cover originální skladby Dona Riche s the Buckaroos kapela předvedla například v rámci vystoupení v hollywoodském Guitar Center (psali jsme).

Obal nového alba All Hat and No Cattle

A pozor, právě Guitar Pickin’ Man můžete už nyní slyšet i ve studiové podobě! Pokud se na webu kapely přihlásíte k odběru aktuálních zpráv vyplněním svého e-mailu, po jeho následném potvrzení získáte možnost stáhnout si jak číslo jedna z očekávané desky, tak pro přihlášené exkluzivní (tedy nejspíše na albu nedostupnou) píseň Skid Row.Přesné datum vydání All Hat and No Cattle prozatím není nijak upřesněno, jediným vodítkem tak zůstává neurčité, na stejném webu zobrazované “Coming Soon” (již brzy). Určitě si rádi počkáme!

Předpokládaný tracklist (oznámené písně) alba:
Guitar Pickin’ Man
Good Time Charlies
Pop a Top
Happy Part of Town
Playboy
King of Fools
Are You Sure Hank Done It This Way?

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑