Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 3. 3. 2017 | 20:44 | Tomáš Hajduk

Chrisovo album lze předobjednat, sólovka přináší další klip

Vydání třetí sólové desky Chrise Shifletta v polovině dubna je potvrzeno, West Coast Town v elektronické podobě už nalezneme i v nabídce některých obchodů. Blížící se publikaci nového materiálu kytaristy Foo Fighters včera doplnilo i další hudební video, konkrétně ke skladbě Sticks & Stones.

Klip k úvodní položce tracklistu nadcházející placky byl natočen ve starých známých prostorách Studio 606, kde Shiftyho osobně doplnili hudebníci Brian Whelan, Muddy StardustRich Hinman. “Na rozdíl od alba All Hat and No Cattle, které bylo v podstatě celé složené z předělávek písní, obsahuje West Coast Town čistě mojí vlastní tvorbu. A podle mne jde o zdaleka to nejlepší, co jsem kdy napsal – přípravám se věnovala spousta času a energie,” popisoval kytarista své dojmy z nového počinu pro online verzi magazínu Classic Rock.

Nadšením a pečlivostí jsou ostatně nabitá i Shiftyho doprovodná vystoupení. Jak sám přiznává, ani co do žánru odlišně laděné koncerty neuchází pozornosti zvědavých fanoušků z jeho hlavního působiště: “Je to vždy zábavné, protože na podobných akcích se zkrátka neschováte. Občas přijde chlap s Nirvanou na tričku a kouká na mne s takovým utrápeným výrazem, jako by jím říkal ‘Co to Chrisi, dop*dele děláš?’ Obvykle ale všichni dorazí proto, že si chtějí užít večer a už dobře vědí, o čem tenhle projekt je.”

Nové album Chrise Shifletta již lze předobjednat

“Město ze západního pobřeží” pořídíte v elektronické verzi

Sám Chris Shiflett už před pár dny avizoval na sociálních sítích, že jeho nové album zahrnula do nabídky služba iTunes. Sólovku lze konkrétně na tomto odkazu předobjednat za 8.99 eur (necelých 250 korun), k okamžitému stažení přitom získáte obě dosud zveřejněné písně West Coast TownSticks & Stones.

Levnější alternativu pak nabízí obchod Google Play, kde je titul k dostání už za rovných 100 korun. Veškerý obsah alba však v tomto případě zůstává uzamčen až do vydání v pátek 14. dubna.

 

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans, Mark Davis/Getty

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑