Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Další koncertní překvapení Foo Fighters - 4. srpna 2017 kapela vystoupí v klubu Metro v Chicagu

Publikováno 2. 8. 2017 | 10:29 | Tomáš Hajduk

0

Další koncertní překvapení. Foo’s zahrají v chicagském klubu Metro

Ačkoliv kapela nefiguruje mezi účastníky letošního ročníku hudebního festivalu Lollapalooza, absenci na scéně v Grant Parku v Chicagu fanouškům přesto vykompenzuje zničehonic ohlášené vystoupení v místním klubu Metro.

Že se něco chystá, bylo z kanálů Foo Fighters na sociálních sítích znovu zřejmé už s denním předstihem. Uveřejněný vizuál zpočátku rozpoutal spekulace o možném vydání dalšího ze singlů k albu Concrete and Gold, nedlouho poté však tuto i několik dalších teorií přebila jenom těžko náhodná podobnost s logem chicagského sálu.

Logo chicagského klubu Metro

Oficiální potvrzení koncertu, který proběhne tento pátek od 23.00 hodin tamějšího času, na původní nápovědu navázalo v úterý odpoledne. Jen malou chvíli na to došlo také k zahájení prodeje vstupenek – asi jedenáct stovek míst zvládli příznivci skoupit během pouhé hodiny.

Plakát k vystoupení Foo Fighters v chicagském klubu Metro

Show ve vyhlášené klubové destinaci nebude pro Foo’s první zkušeností, totožné prostory kapela navštíví už pošesté. Naposledy se tak stalo 6. srpna 2011, kdy téměř tříhodinový maraton okouzlil přítomné více než pětadvacet kousků čítající porcí skladeb. Dočkáme se v pátek podobného průběhu?

 

Foto: Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑