Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl natočí album s Queens Of The Stone Age

Publikováno 7. 11. 2012 | 10:25 | Tomáš Hajduk

0

Dave hlásí comeback ke Queens of the Stone Age

Potvrzeno – Dave Grohl se opět vrací ke Queens of the Stone Age, se kterými za bicími natočí připravované album.

Informaci ve včerejším vysílání BBC Radio One přímo potvrdil Josh Homme, zakladatel, zpěvák a kytarista americké rockové formace. Ten zároveň oznámil i odchod současného bubeníka Joeyho Castilla.

Grohl se za bicími Queens of the Stone Age objeví poprvé od roku 2002, kdy s kapelou natočil desku Songs for the Deaf a odehrál několik společných koncertů.

Prozatím není jasné, zda Dave skupinu doprovodí i na následném turné, vzhledem k aktuální přestávce Foo Fighters se však dá jeho účast na několika vystoupeních předpokládat. Jak to formaci s Davem šlapalo v minulosti se můžete přesvědčit níže.

AKTUALIZOVÁNO (9. 12. 2012) – V rozhovoru pro stanici CBS Local Grohl oznámil, že se turné Queens of the Stone Age nezúčastní – čtěte zde.Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑