Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl a Joan Jett během koncertu Foo Fighters v Madison Square Garden

Publikováno 2. 8. 2013 | 12:37 | Tomáš Hajduk

0

Dave hostem na nové desce Joan Jett

AKTUALIZOVÁNO Americká zpěvačka Joan Jett v říjnu po sedmi letech představí novou desku, jako jeden z hostů se na ní objeví i Dave Grohl.

Album Unvarnished, čtrnáctý studiový titul Jett s the Blackhearts, se na pulty amerických obchodů dostane 1. října 2013. Sama zpěvačka jej označuje jako silně autobiografické dílo – písně budou kupříkladu vyprávět o úmrtí jejích rodičů či obětích hurikánu Sandy, dotknou se i tématu přílišného, zcela veřejného sdílení životů lidmi na internetu.

“Pohybuji se v odlišné etapě svého života, moje písničky už nejsou všechny jenom o sexu, drogách, rock ‘n’ rollu. Přichází životní etapa, během které musíte absolvovat a řešit spoustu jiných věcí. Pro mě – ačkoliv to třeba není moc povznášející – je to dekáda smrti, jsou to ztráty blízkých lidí, rodičů, oblíbených mazlíčků.. strašně těžkých záležitostí,” prohlásila Joan Jett pro plátek The Modesto Bee. Na adresu chystané desky zároveň uvedla, že se fanoušci mohou těšit na “nefalšované skupinové album, na jehož tvorbě se podílel skutečně každý z členů.”Mezi hosty se na albu kromě Davea, velmi dobrého přítele Joan, objeví i zpěvačka punkrockové skupiny Against Me! Laura Jane Grace. První singl Any Weather si svou premiéru odbude 8. srpna v rámci televizní show Jimmy Kimmel Live – zda tomu tak bude už s některým ze jmenovaných, nám zatím poodhaleno nebylo.

AKTUALIZOVÁNO (9. 8. 2013 20:00): Avizovaná premiéra Any Weather se nakonec uskutečnila bez speciálních hostů, na klip ze show Jimmyho Kimmela se můžete podívat níže. Se zajímavostí však v souvislosti s vystoupením přišel magazín SPIN, který v rámci své aktuality upřesnil, že Jett svůj první singl napsala se spoluautorem – Davem Grohlem.Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑