Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl ve studiu Sound City

Publikováno 27. 11. 2012 | 21:56 | Tomáš Hajduk

0

Dave na SiriusXM uvádí pořad o Sound City

Není to tak dlouho, kdy se moderátorského postu na rádiu SiriusXM ujal Taylor Hawkins, teď jej ve stejné roli střídá Dave Grohl.

V rámci osmidílné show, jejíž premiéru odvysílala satelitní stanice v pátek 30. listopadu přibližně v jednu hodinu ráno našeho času, frontman Foo Fighters o studiu prozradí zajímavé historky a zahraje i skladby, které v Sound City vznikly.

Zazní tak třeba kousky z alb jako After the Gold Rush Neila Younga, Rumours od Fleetwood Mac, Death Magnetic od Metallicy i Nevermind od Nirvany, se kterou studio v roce 1991 Grohl poprvé navštívil.

“Jsem na ten dokument neskutečně hrdý a zároveň nadšený, že svět konečně uvidí, na čem jsem minulý rok pracoval. Ještě předtím jsem vděčný za příležitost, kterou mi lidi ze SiriusXM umožní – podělit se o všechnu tu skvělou muziku a ukázat, čím mne Sound city dostalo především,” uvedl ke speciálu sám Dave.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsou stanice sítě XM Satellite Radio placené, podělíme se s Vámi až o případný záznam jednotlivých epizod pořadu.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑