Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins a Dave Grohl na nominačním večeru 50. ročníku cen Grammy (Prosinec 2007)

Publikováno 23. 1. 2013 | 17:39 | Tomáš Hajduk

3

Dave s Taylorem uvedou Rush do rock ‘n’ rollové síně slávy

Kanadská rocková skupina Rush se po pětačtyřiceti letech dočká rock ‘n’ rollové síně slávy, uvedou ji do ni Dave Grohl s Taylorem Hawkinsem.

Pro oba členy Foo Fighters to bude, vzhledem k Rush jako jejich vzorům, zcela určitě mimořádný moment. “Poprvý slyšet 2112 bylo jako zjevení. Bylo to jako: Wow – bicí! Můžeš bejt vůdce, pak i pán celýho světa!” popisoval před pár lety Dave na adresu Kanaďanů. Zároveň ale dodal, že to s nadšením pro jejich tvorbu neměl zrovna jednoduché: “Na zadní straně alba jsou všichni v hedvábí. Jeden frajer je v kimonu, druhej má ty drsný, alá Cameron Diaz disco kalhoty, jejichž šev přesně prochází mezi jeho koulema. Díky těm koulím jsem o tom, že se mi Rush líbí, dost dlouho nikomu neřekl. Bál jsem se, že mi za to kamarádi namlátěj.”

Slavnostní ceremoniál 28. ročníku Rock and Roll Hall of Fame se uskuteční 18. dubna 2013 v losangelském Nokia Theater L.A. Live, záznam akce uvede o měsíc později americká verze televizní stanice HBO. Informaci dnes přinesl server Rolling Stone.

Foto: Hawkins a Grohl na nominačním večeru 50. ročníku cen Grammy, prosinec 2007 (Lester Cohen/WireImage)

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.3 reakcí na Dave s Taylorem uvedou Rush do rock ‘n’ rollové síně slávy

  1. altoja

    Kvůli té citaci jsem se ráno u snídaně málem zadusila – jídlem spolu se smíchem, protože tohle je fakt unikát a opravdu si nedokážu představit, že by to byl schopný takhle podat někdo jiný, díky moc za zveřejnění. Miluju Daveovy hlášky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑