Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins a Dave Grohl na nominačním večeru 50. ročníku cen Grammy (Prosinec 2007)

Publikováno 23. 1. 2013 | 17:39 | Tomáš Hajduk

3

Dave s Taylorem uvedou Rush do rock ‘n’ rollové síně slávy

Kanadská rocková skupina Rush se po pětačtyřiceti letech dočká rock ‘n’ rollové síně slávy, uvedou ji do ni Dave Grohl s Taylorem Hawkinsem.

Pro oba členy Foo Fighters to bude, vzhledem k Rush jako jejich vzorům, zcela určitě mimořádný moment. “Poprvý slyšet 2112 bylo jako zjevení. Bylo to jako: Wow – bicí! Můžeš bejt vůdce, pak i pán celýho světa!” popisoval před pár lety Dave na adresu Kanaďanů. Zároveň ale dodal, že to s nadšením pro jejich tvorbu neměl zrovna jednoduché: “Na zadní straně alba jsou všichni v hedvábí. Jeden frajer je v kimonu, druhej má ty drsný, alá Cameron Diaz disco kalhoty, jejichž šev přesně prochází mezi jeho koulema. Díky těm koulím jsem o tom, že se mi Rush líbí, dost dlouho nikomu neřekl. Bál jsem se, že mi za to kamarádi namlátěj.”

Slavnostní ceremoniál 28. ročníku Rock and Roll Hall of Fame se uskuteční 18. dubna 2013 v losangelském Nokia Theater L.A. Live, záznam akce uvede o měsíc později americká verze televizní stanice HBO. Informaci dnes přinesl server Rolling Stone.

Foto: Hawkins a Grohl na nominačním večeru 50. ročníku cen Grammy, prosinec 2007 (Lester Cohen/WireImage)

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.3 reakcí na Dave s Taylorem uvedou Rush do rock ‘n’ rollové síně slávy

  1. altoja

    Kvůli té citaci jsem se ráno u snídaně málem zadusila – jídlem spolu se smíchem, protože tohle je fakt unikát a opravdu si nedokážu představit, že by to byl schopný takhle podat někdo jiný, díky moc za zveřejnění. Miluju Daveovy hlášky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑