Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 8. 12. 2014 | 11:25 | Tomáš Hajduk

Dave u Jona Stewarta nevyloučil druhou sérii Sonic Highways

Frontman Foo Fighters v televizním pořadu The Daily Show, který pravidelně vysílá americká televizní stanice Comedy Central, naznačil, že by se jeho dokumentární série mohla dočkat pokračování.

Zatímco česko-slovenská verze HBO dnešním dnem nasazuje první řadu putování Foo Fighters napříč historií americké hudby na tuzemskou službu HBO GO, v zámoří už diváci mohou díky odvysílání všech osmi epizod bilancovat. A seriál si u nich podle všeho nevedl vůbec špatně! Vždyť jen hodnocení v rámci filmové databáze IMDb aktuálně dosahuje rovných devíti bodů z deseti možných, server Metacritic pak z pohledu jeho uživatelů nabízí skóre 8.1/10.

Při pohledu na takto kladné ohlasy a zároveň přehled míst, která mohou co do hudebního vlivu již navštíveným zastávkám bez problémů konkurovat (San Francisco? Motown? Detroit?), se otázka další řady přímo nabízí. Vnímá to ostatně i sám Dave: “Je možné, že na druhou sérii Sonic Highways dojde,” zareagoval na návnadu moderátora Jona Stewarta ve středečním vydání talk show.

Ačkoliv už by druhá řada dokumentu nejspíše nebyla přímo svázána s procesem příprav desky Foo Fighters, stačí si poslechnout Grohlovo vyprávění o inspiracích i kreativní složce, které provázely dosavadní natáčení, případně si pustit kteroukoliv z hodnotných epizod Sonic Highways – k tomu, abychom si tuhle bezvadnou jízdu po “zvukových dálnicích” rádi prodloužili ještě o několik dílů, více opravdu netřeba.

Titulní foto: The Daily Show

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑