Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 4. 11. 2016 | 13:37 | Tomáš Hajduk

Dave v Santa Barbaře: Nové tetování i překvapení v místním klubu

Frontman Foo Fighters si minulou sobotu na “americké riviéře” užil pestrý den – nejprve zaskočil do tetovacího salónu, načež zde vytvořené dílko mohl obratem představit hostům vystoupení zpěváka Jasona Libse.

O Daveových santabarbarských toulkách jste si už mohli přečíst na našem Facebooku, kde jsme informovali o jejich první části – návštěvě studia Golden Eagle. Obsloužení hvězdného zákazníka si tamější tatéři pochopitelně nenechali pro sebe a prostřednictvím Instagramu obratem nasdíleli hned několik fotografií ze společných chvilek. Jeden ze snímků, který se na sociálních sítích objevil až po nějaké době, dokonce odhalil i Grohlem požadovaný výtvor: na levém předloktí se mu nově vyjímá připomínka jeho kalifornského studia 606.

Nové tetování Davea Grohla aneb připomínka kalifornského studia 606

Tetovací salón ale nakonec nebyl jedinou zastávkou, kam Davea zavedly jeho kroky. Tentýž večer se totiž neohlášeně objevil také v blízkém baru The Red Piano, kde během “šťastné hodinky” momentálně bavila hosty stálice podniku – zpěvák, multiinstrumentalista a bavič Jason Libs.

Pochopitelně, že taková návštěva nemohla zůstat bez povšimnutí provozovatelů podniku ani umělce na pódiu, a tak i Grohl během chvilky stál na místní scéně a třímajíc zapůjčenou akustickou kytaru pěl směrem k překvapeným divákům slova Times Like These (video v úvodu článku). Sám Libs na svém facebookovém profilu později napsal: “Jo jo, tohle se včera vážně dělo. Díky, Dave Grohle, jsi skvělý. Nikdy nevíte, co všechno se během šťastné hodinky může stát.”

Určitě se dá s klidem říci, že něco podobného spolehlivě nečekal nikdo z přítomných.

Dave Grohl s fanouškem v baru The Red Piano

Foto: Golden Eagle Tattoo/Instagram, Seth Singletary/Instagram, Luis Ortega/Instagram

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑