Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Témata

Publikováno 5. 10. 2012 | 11:28 | Tomáš Hajduk

0

Daveův dopis fanouškům na Facebooku

Nedlouho po odehrání vystoupení v rámci Global Citizen Festivalu se Dave všem příznivcům ozval prostřednictvím oficiální stránky Foo Fighters na Facebooku. Touto cestou zveřejněným dopisem potvrdil plánovanou pauzu, kterou si kapela naordinovala na prozatím neurčitou dobu.

Překlad dopisu z 2. října 2012:

Zdravím Vás všechny, hlásí se Dave. Jen jsem chtěl napsat a poděkovat Vám všem z hloubi mého srdce za další neskutečný rok (náš osmnáctý, abych byl přesný!). Skutečně bychom nic z tohohle nedokázali bez Vás.

Ani v těch nejdivočejších snech bych si nepomyslel, že to Foo Fighters dotáhnout takhle daleko. Abych byl upřímný, nikdy jsem si nemyslel, že toho budeme vůbec schopni. Byly časy, kdy jsem si myslel, že to kapela už dál prostě nezvládne. Byly časy, kdy jsem to chtěl vzdát, vykašlat se na to. Ale.. Já se téhle kapely nemůžu vzdát. A nikdy nevzdám. Prostě proto, že pro mne Foo Fighters nejsou jenom kapelou. Jsou mým životem. Jsou mojí rodinou. Jsou mým světem.

Jasně, myslel jsem to vážně. Nejsem si jistý, kdy budou Foo Fighters opět hrát. Zní to divně, ale nechat kapelu nějakou dobu spát je dobrou věcí pro nás všechny. Je to vlastně jeden z důvodů proč tu stále jsme. Dává to smysl? Nikdy jsem nechtěl NEBÝT s touhle partou. Takže občas je prostě dobré jenom… odložit to všechno na nějakou dobu do našich garáží.

Ale zas na druhou stranu.. Žádný zlatý hodinky nebo snad myšlenky na dovolenou. Všechnu svou energii teď věnuju na dokončení mého dokumentu Sound City Movie i souvisejícího alba, které celosvětově vyjde ve velmi krátké době. Svou roční přípravou to může být největší a nejdůležitější projekt, na kterém jsem kdy pracoval. Připravte se, blíží se to.

Já, Taylor, Nate, Pat, Chris a Rami… Jsem si jistý, že každého z vás tam někde venku uvidíme… někde…

Díky, díky, díky…

Dave

 

Není třeba nic dodávat. To my děkujeme, Dave.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑