Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dokument Sonic Highways je nyní možné si zakoupit na webu Foo Fighters

Publikováno 11. 10. 2014 | 20:11 | Tomáš Hajduk

0

Dokument Sonic Highways v prodeji na webu Foo Fighters

AKTUALIZOVÁNO Osmidílná série z dílny Foo Fighters a HBO se k divákům poprvé dostává jinou formou než prostřednictvím televizního programu, předobjednat lze v oficiálním obchodě kapely.

Na adrese buy.foofighters.com si zájemci mohou za rovných 20 dolarů (přibližně 440 korun/16 euro) pořídit kompletní balík všech epizod, které se postupně od 17. října představí primárně na televizních obrazovkách. Jednotlivé díly Sonic Highways budou majitelům postupně zpřístupňovány od neděle 19. října v 6.00 hodin našeho času, kdy dojde k odemčení prvního z nich, následující části pak na kupující vykouknou vždy o týden později.

Psali jsme o Sonic Highways:

Pokud se ptáte, co všechno nákupem účtu získáte, vězte, že rozsah je prakticky totožný jako v případě Daveova dokumentu Sound City (psali jsme). Jakmile dojde k jejich uvolnění, budete mít k dispozici komplet všech osmi epizod dokumentu v SD i HD rozlišení (720p a 1080p), nalézt půjdou také verze pro mobilní telefony či tablety. Každý díl si snadno přehrajete kdykoliv a jakkoliv budete chtít – buď přímo v prohlížeči vašeho počítače nebo po bezproblémovém a nijak omezeném stažení třeba i v některém z kapesních zařízení. Co se titulků týče, české nebo slovenské pochopitelně neočekávejte – dle dostupných podrobností si k epizodám budete moci pustit například textovou pomoc ve francouzštině a němčině.

Není tajemstvím, že termín uvedení dokumentu v Česku a na Slovensku zůstává bohužel i nadále nejasným. Pokud pro vás nebude problémem absence českých (slovenských) titulků a za každou cenu nevyžadujete fyzickou kopii titulu na DVD či Blu-ray, nejspíše není nad čím váhat.

AKTUALIZOVÁNO (15. 11. 2014 17:05): Po dohodě s uživateli, kteří zajišťují překlad série Sonic Highways pro neoficiální HDTV ripy, jsme na serveru Titulky.com zajistili přečasované titulky určené i pro soubory získané z obchodu kapely. Pokud jste tedy doposud trpělivě čekali na první vlaštovku české podpory, váhání s případným nákupem už dále není na místě 🙂

Máte k předobjednávkám nějaký dotaz nebo potřebujete pomoci? Ptejte se na diskuzním fóru (je nutné být přihlášen).

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑