Podpořte nezávislý Deník N

Novinky Momentka z dokumentu Sound City

Publikováno 31. 1. 2013 | 21:36 | Tomáš Hajduk

0

Dokument Sound City vychází, stahovat můžete z více zdrojů

Tak jsme se dočkali, Daveův dokument Sound City uvolnily přímo oficiální stránky. Zdroje, kde je možné si film zakoupit, naleznete v tomto článku.

Snímek o slavném nahrávacím studiu v režii Davea Grohla se dostává do prodeje a zároveň bere útokem americká kina (ta evropská si nejspíše ještě pár dnů počkají). Pokud jste netrpěliví a vystačíte si s originálním zněním bez českých, slovenských nebo anglických titulků, film můžete získat už dnes. Kde konkrétně?

Oficiální stránky filmu
Za cenu 12.99 dolarů (přibližně 255 Kč/10 Eur) získáte přístup k filmu i několika bonusovým klipům. Snímek samotný je možné zhlédnout přímo na webu nebo si jej stáhnout do svého počítače – k dispozici jsou verze pro mobil, iPad i v HD rozlišení (720p nebo 1080p). Dostupné jsou také španělské, portugalské, německé, francouzské, švédské, japonské, italské a holandské titulky, anglické (bohužel i české nebo slovenské) chybí. Objednávky přes oficiální web jsme řešili i na diskuzním fóru.

Sound City si lze po zakoupení přehrát přímo na oficiálních stránkách

iTunes Store
V rámci obchodu Apple film koupíte ve dvou verzích – SD za 9.99 Eur nebo HD (720p i 1080p) za 11.99 Eur.  I v tomto případě jsou k dispozici titulky, a to  španělské, portugalské, německé, francouzské, švédské, italské nebo holandské.

Důležité informace na závěr – různé verze titulků k filmu naleznete v sekci Média, na DVD a Blu-ray Sound City vyjde 12. března 2013.

 

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Za účelem omezení spamu používá tento web Akismet. Jak je nakládáno s Vašimi komentáři zjistíte na tomto odkazu.

Nahoru ↑