Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl během koncertu v New Yorku

Publikováno 16. 8. 2013 | 22:02 | Tomáš Hajduk

2

Dopsáno! Návratu Foo Fighters se dočkáme příští rok

Spekulace konečně nabírají reálných obrysů. Dave Grohl v rozhovoru pro rádiovou stanici XFM London potvrdil, že Foo Fighters dokončili přípravy materiálu pro své osmé řadové album.

“Můžu prozradit, že jsme se v minulých týdnech zavřeli do studia a napsali novou desku. Máme v plánu dát  dohromady album  takovým způsobem, jakým ho ještě nikdo neudělal.. jsme vážně natěšení,” popsal Dave v rozhovoru pro moderátorku Suntu Templeton. Aby si snad ale někdo nemyslel, že nová placka bude otázkou maximálně týdnů, obratem dodal: “Pořád je to přece jenom ještě trochu daleko, nedočkáte se hned.. Řekl bych ale, že příští rok bude pro Foo Fighters opět mimořádnej.. o tom nepochybujte. Bude to paráda a už se strašně těším.”

Nápodobně!

AKTUALIZOVÁNO (22. 8. 2013 18:30): Nový článek magazínu SPIN doplnil ještě několik dalších podrobností. Nové album Foo Fighters vzniká – tak jak bylo předpokládáno – v Grohlově domácím studiu 606, na Neveho konzoli: “Je to taková naše továrna na hity,” zavtipkoval Dave. K dokončenému materiálu toho však ani tentokrát příliš neprozradil: “Mám určitý nápad a řekl bych, že ho ještě nikdo nezrealizoval. Zkusíme to my. Naše malý tajemství zatím vyzrazovat nechceme, buďte si ale jistí, že je to realita. Děje se to a fakt tomu propadáme. Je to mnohem víc o spletitém procesu než o sebrání se a natočení další desky na ulici. To jsme už udělali a dělá to tak každej. V tomhle bodě zkrátka možná stojí za to vyzvat sami sebe a dát dohromady něco pořádnýho, ne jenom sedět na zadku a natočit album, abychom mohli vyrazit ven a prodat pár triček.”

“Řeknu jenom, že je zřejmý, co máme v rukou a je to vážně vzrušující. Uděláme desku Foo Fighters a bude to ku*va skvělý!” dodal.

 

Foto: GettyImages

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na Dopsáno! Návratu Foo Fighters se dočkáme příští rok

  1. altoja

    Ježiši, já se těším jak malej smrádek, fakt. Vůbec mě nenapadá, s čím se zase vytáhnou a jsem hrozně zvědavá….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑