Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters v příštím roce navštíví oba největší německé festivaly

Publikováno 2. 10. 2014 | 18:41 | Tomáš Hajduk

1

Evropské vlaštovky roku 2015? Rock am Ring a Rock im Park

Do kalendářů na příští rok si můžeme poznamenat první dva evropské termíny koncertů Foo Fighters, kapela se ukáže na obou festivalových špičkách v Německu.

Pomalu se začíná potvrzovat předpoklad, že Foo Fighters hodlají během nadcházející festivalové sezóny absolvovat poctivou porci koncertních zastávek. Zatímco na ohlášení hlavních hvězd od akcí jako Download či Glastonbury si ještě budeme muset počkat, německé Rock am Ring s Rock im Park fanouškům svůj nabitý program poodhalily už v uplynulých hodinách.

Jak už je jejich zvykem, obě akce se uskuteční na různých místech (Rock am Ring na letišti poblíž města Mendig a Rock im Park na norimberském Zeppelinfeldu), avšak v totožném termínu – od pátku 5. června do neděle 7. června 2015. Kapela tak může počítat s opravdu nabitým víkendem, což ale není vzhledem k tradici obou festivalů nic neobvyklého – pouze na jedné ze scén se objevuje jen malý zlomek ze všech interpretů.

Zcela jistě i díky kulatým jubileím obou podniků (Rock am Ring oslaví svůj třicátý ročník, zatímco Rock im Park dvacátý) si pořadatelé dali záležet také na výběru dalších jmen, které Foo Fighters během všech tří dnů doplní. Fanoušci se tak mohou těšit například i na In Flames, Slipknot, Rise Against, Motörhead či Papa Roach.

Vstupenky budou k mání od pondělí 6. října 2014 9:00 hodin, a to konkrétně na tomto, respektive tomto odkazu.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na Evropské vlaštovky roku 2015? Rock am Ring a Rock im Park

  1. altoja

    Tahle fotka je nádherná (miluju černobílé) 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑