Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Fan Club Dave Grohl ve zpracování Michaela Petruse, komiksového kreslíře a ilustrátora

Publikováno 4. 9. 2013 | 19:40 | Tomáš Hajduk

0

Fan Art: Daveova biografie v komiksovém střihu

Biografii Davea Grohla jste už na našich stránkách asi navštívili. Co takhle se ale o frontmanovi Foo Fighters něco dozvědět i jinou formou?

O moc pěkné dílko se s námi podělil ilustrátor a komiksový kreslíř Michael Petrus. “Jelikož miluju Foo Fighters a Grohla, udělal jsem před časem s kolegou takový Daveův komiksový životopis. Klidně ho nasdílejte a kdo ví, třeba si někdo bude chtít nechat něco stylovýho nakreslit do svýho bytu.”

Výtvor zveřejňujeme rádi a moc za něj děkujeme! Pokud se o Michaelovi a jeho tvorbě chcete dozvědět více, mrkněte na jeho oficiální web nebo profil na Facebooku.

Biografie Davea Grohla ve zpracování Michaela Petruse, komiksového kreslíře a ilustrátora
Obrázek v plném rozlišení zobrazíte po jeho otevření kliknutím na ikonu Ikonka pro zobrazení otevřeného obrázku v plném rozlišení v pravém horním rohu.

A co vy? Máte někde v šuplíku či na pevném disku svou vlastní kresbu, ilustraci či snad malbu? Pokud ano, pochlubte se nám – rádi je v rámci stránek uveřejníme.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑