Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters se na celý týden utáboří v Late show Davida Lettermana

Publikováno 7. 10. 2014 | 18:16 | Tomáš Hajduk

0

Foo Fighters čeká týdenní pobyt u Lettermana

Kapela se po celý příští týden utáboří v show televizní stanice CBS, kde v rámci kampaně k dokumentu Sonic Highways předvede každý den předělávky skladeb, jež inspirovaly blížící se osmou řadovku.

Informaci o účasti Foo Fighters v oblíbené Late Show With David Letterman přinesl server Hollywood Reporter. Skupina by se podle dostupných informací měla v pořadu objevit denně od pondělí 13. do pátku 17. října, tedy do dne, kdy na stanici HBO zároveň proběhne premiéra prvního dílu očekávané dokumentární série.

Během každého ze vstupů kapela divákům zahraje cover verzi vybrané písně, která původně vznikla v jednom z měst, na které Foo Fighters upřeli svůj zájem při tvorbě nového pořadu a stejnojmenné desky. Součástí vystoupení by dle prozatimních náznaků mohlo postupně být také hned několik známých tváří, které s formací v uplynulých měsících poctivě spolupracovali – přímo se nabízí jména jako Rick Nielsen, Dolly Parton, Clive Davis nebo třeba kytarista Slash.

Pořádnou porcí muziky nabitý týden navíc hned v pondělí uvede obsáhlý rozhovor Davida Lettermana s Davem Grohlem. Slůvkem “jistota” se tím pádem dá označit předpoklad, že frontman Foo’s kromě nových detailů ke své minisérii poodhalí také další podrobnosti i k samotné placce.

O momenty překvapení podle všeho určitě nouze nebude. Pokud by je snad navíc měla korunovat i alespoň jedna položka z tracklistu vyhlíženého alba, rozhodně bychom se nezlobili.

Vzpomínáte? Takhle to Foo Fighters u Lettermana rozbalili v dubnu 2011

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑