Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Webová stránka Foo Fighters Mexico s novým vizuálem

Publikováno 25. 10. 2013 | 20:17 | Tomáš Hajduk

0

Foo Fighters jsou zpátky. Pauzu ukončí koncerty v Mexiku

AKTUALIZOVÁNO Dočkali jsme se, Foo Fighters oznamují po roce a jednom měsíci své tvůrčí pauzy velký návrat! Kapela se svým fanouškům hodlá ukázat ještě letos vystoupeními na stadionu Foro Sol v mexickém hlavním městě.

Spekulace o plánech Foo Fighters potvrdil čerstvě zveřejněným klipem přímo Dave Grohl: “Hej, Mexiko! Jste připraveni? Foo Fighters totiž už brzy zamíří k vám. Vůbec poprvý. A já se ku*va nemůžu dočkat!”O malou chvíli později se informacemi zaplnila i před dvěma dny spuštěná doména foofightersmexico.com (psali jsme), která už aktuálně nabízí bližší podrobnosti k samotnému koncertu. Foo Fighters zahrají na Foro Sol v pátek 13. prosince 2013, jako speciální host byla oznámena americká indie-rocková formace The Nationals.

AKTUALIZOVÁNO (1. 11. 2013 0:50): Na základě nového klipu i informace na webu foofightersmexico.com byl potvrzen druhý koncert na stejném místě – kapela na stadionu Foro Sol vystoupí i o dva dny dříve, tedy ve středu 11. prosince 2013. Přehled s detaily hledejte v sekci Koncerty.

Plakát ke koncertům Foo Fighters na Foro Sol v Mexiku

Foto: Repro/Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑