Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 28. 6. 2013 | 17:39 | Tomáš Hajduk

Foo Fighters – Keep the Car Running (Arcade Fire cover)

Je tu další cover time! Tentokrát se vrátíme do srpna roku 2007, kdy Foo Fighters vystoupili jako zlatý hřeb pořadu BBC Radio 1, Six Weeks Of Summer.

Do setlistu, který se z velké části věnoval tehdy aktuální desce Echoes, Silence, Patience & Grace kapela zakomponovala také cover verzi písně Keep the Car Running od kanadských Arcade Fire. Publiku ji přitom předvedli hned nadvakrát: “Jsme tu a hrajeme vám prakticky celej den.. Před nějakou chvílí jsme vám zahráli i jeden cover, kterej jsem ale totálně podělal. Je to písnička, kterou fakt poslouchám každej den, miluju jí.. a já jí pokazil takovým způsobem, že je mojí osobní zodpovědností pokusit se o vykoupení sebe sama.. ne vůči vám nebo kapele tady, ale hlavně vůči klukům, kteří tohle napsali,” prohlásil tehdy Dave. Jak se pokus číslo dvě povedlo můžete vidět i vy na záznamu výše.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na Foo Fighters – Keep the Car Running (Arcade Fire cover)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑