Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters ve Studio 606 během pořadu 'Live Lounge' BBC Radio One

Publikováno 1. 9. 2017 | 12:09 | Tomáš Hajduk

0

Foo Fighters hráli živě v ‘salónku’ BBC Radio 1

AKTUALIZOVÁNO  Britská rádiová stanice si u příležitosti 50. výročí od zahájení vysílání pro své posluchače nachystala opravdu mimořádnou porci muziky. Hned měsíc trvající oblíbená série Live Lounge, ve které se na vlnách představí na desítky hudebních hvězd, v pátek odstartovala přímým přenosem z Los Angeles a s Foo’s v hlavní roli.

Nástroje Foo Fighters ve Studio 606 během pořadu Live Lounge BBC Radio One

+ Potvrzený setlist

Times Like These (odehráno na úvod dopolední části)
The Sky Is a Neighborhood
Best of You
Let There Be Rock (předělávka písně AC/DC)

První část programu, během níž se moderátorka Clara Amfo pravidelně hlásila s živými vstupy a rozhovory přímo z domovského studia kapely (606), bylo možné poslouchat živě od 11.00 hodin. Na ní poté, prostřednictvím živého streamu ve 13.00 hodin našeho času navázal hlavní segment, v rámci kterého Foo Fighters nabídli jednu z hitovek (Best of You), skladby z blížícího se alba (The Sky Is a Neighborhood) a předělávku Let There Be Rock od AC/DC k tomu.

Videopřenos pouze pro diváky z ostrovů?

Odpolední přenos ze Studia 606 nabídlo rádio i ve formě pohyblivých obrázků, a to taktéž na svém oficiálním webu. Tato varianta se bohužel primárně týkala diváků přímo z Velké Británie – pro sledující z ostatních zemí bylo vysílání blokováno. Sama BBC sice upozornila, že záznam z Live Lounge hodlá pomocí aplikace iPlayer Radio uvolnit i pro zájemce ze zahraničí, další detaily už však původní sdělení nenásledovaly.

Vhodnou alternativou je proto možnost si zachycené vystoupení stáhnout pomocí našeho webu – soubor v HD kvalitě, včetně bonusové Times Like These z dopolední části, naleznete už nyní v tradiční sekci Média.


Část ‘Times Like These’ odehraná se zahájením pořadu ‘Live Lounge’

 

Foto: BBC Radio One/Twitter

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑