Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Nový, prozatím nic neříkající artwork Foo Fighters Mexico

Publikováno 24. 10. 2013 | 18:32 | Tomáš Hajduk

0

Foo Fighters. Mexiko. Prosinec 2013. Čeho se týká nový web?

Fanoušci jsou v pozoru, oficiální profily Foo Fighters na sociálních sítích nasdílely odkaz na prozatím nic neříkající webovou stránku s jedinou dostupnou informací – prosinec 2013. Souvisí web s návratem skupiny?


Nenápadný odkaz na webovou stránku foofightersmexico.com se v rámci účtů Foo Fighters na Facebooku a Twitteru objevil během včerejšího večera. Po otevření adresy se zobrazuje pouze text Prosinec 2013 doplněný o smyčku All My Life a logo Foo Fighters s animovanou mexickou vlajkou na pozadí. Stejný artwork už přitom zobrazují i oficiální profily kapely formou titulních obrázků.

Půjde snad o samostatný koncert v Mexiku nebo rovnou o jihoamerické turné? Má snad kombinace Foo Fighters a Mexika něco společného s novým albem? To napoví až další případné indicie. Prozatím nám bohužel nic nenaznačí ani informace o registrátorovi zmíněné domény, které jsou bohužel nastaveny jako privátní. Narozdíl od druhé, doposud nijak neaktualizované webové stránky foofighters.tv, která už od června hlásá “zůstaňte na příjmu”, se tak zatím nepodaří ověřit ani vlastnictví adresy přímo kapelou.

Oficiální stránka Foo Fighters na Facebooku s novým logem

AKTUALIZOVÁNO (25. 10.2013 9:30): Od dnešního rána webová stránka vizualizaci zcela změnila, logo s mexickou vlajkou nahradil prostý černobílý artwork. Na pozadí už zároveň nezní All My Life, nově web přehrává závěrečnou pasáž Bridge Burning.

Webová stránka Foo Fighters Mexico s novým vizuálem

AKTUALIZOVÁNO (25. 10.2013 20:17): Potvrzeno, webová stránka souvisí s návratem Foo Fighters zpátky na scénu! Více ve vydané aktualitě.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑