Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 22. 4. 2013 | 14:18 | Tomáš Hajduk

Foo Fighters – My Hero (Bridge School Benefit 2011)

23. října 2011 Foo Fighters počtvrté vystoupili v rámci charitativního koncertu Bridge School Benefit, který už od roku 1986 pravidelně pořádá Neil Young se svou ženou Pegi.

Veškeré výtěžky z akce pravidelně míří na konto neziskové organizace The Bridge School, která pomáhá dětem s těžkým tělesným postižením či jinými komunikačními potřebami. “Víte, ještě jako dítě jsem si říkal, že přijde den, kdy s hudbou skončím, najdu si obvyklou práci. Nedovedl jsem si představit, že bych mohl dělat muziku, hrát, cestovat, a zároveň mít obyčejnej život, skvělou rodinu.. Zdálo se mi, že tyhle dvě věci nepůjdou dohromady. A pak, když jsme tu byli poprvý, jsem potkal Neila Younga. Pozval sem všechny z domova, hosty, kamarády, všechny ty kapely.. Upřímně, byl to přesně ten moment, kdy mi došlo, že to jde – dělat všechno najednou, ve stejný moment .. může se z toho stát skvělá, mimořádná zkušenost. Takže tahle akce pro mě z mnoha důvodů znamená opravdu hodně. Určitě i pro Neila, pro vás.. Řekl bych, že tahle písnička teď bude určitě dávat smysl..”

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑