Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 21. 2. 2018 | 17:08 | Tomáš Hajduk

Foo’s na BRIT Awards převzali další cenu a zahráli ze “střechy”

AKTUALIZOVÁNO Po lednovém zisku Grammy Foo Fighters ve čtvrtek večer rozšířili svou sbírku ocenění také o celkově už pátou sošku od Britské fonografické společnosti. Slavnostního vyhlášení v londýnské O2 areně se kapela zúčastnila osobně, a to nejen v roli vítězného interpreta – divákům v přímém přenosu zároveň stylově představila i píseň The Sky Is a Neighborhood.

Foo Fighters si převzali BRIT Awards za kategorii Mezinárodní skupina (21. 2. 2017)

Triumf v kategorii Nejlepší mezinárodní skupina, ve které Foo’s dokázali uspět na úkor Arcade Fire, Haim, The Killers a LCD Soundsystem, podtrhla jen několik chvil poté i dokonale připravená “předváděčka” druhého želízka z alba Concrete and Gold. Dave a spol. se na pódiu objevili ve velmi věrné kopii kulis ze svého klipu: na střeše srubu, mezi stromy ozářeni hvězdnou oblohou i bezpočtem doprovodných světel.

Set k písni 'The Sky Is a Neighborhood' na Brit Awards (21. 2. 2018)

Set k písni 'The Sky Is a Neighborhood' na Brit Awards (21. 2. 2018)

Oproti původním předpokladům se nakonec nepotvrdila varianta, že formace na scéně The O2 uvede skladbu The Line – singlovou novinku, jež se oficiálního vydání dočká 16. března 2018. Ačkoliv některá média už v listopadu loňského roku “přiklepla” singlový status skladbě La Dee Da, třetím následovníkem Run a The Sky Is a Neighborhood se stane právě kousek s pořadovým číslem deset na aktuální desce.

Jen dodejme, že totožná píseň se částečného zviditelnění dočkala také v době těsně po vydání deváté řadovky, kdy v nezkrácené podobě zamířila i na oficiální kanál Foo Fighters na YouTube. Nyní se kolem ní ale pravděpodobně můžeme těšit na aktivity mnohem širšího rozsahu.

 

Foto: BRIT Awards/Twitter, Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑