Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Skupina Foo Fighters už v pondělí odhalí nové informace k budoucím plánům

Publikováno 6. 8. 2014 | 18:56 | Tomáš Hajduk

2

Foo Fighters spustili nový obchod a oznámí “velké věci”

AKTUALIZOVÁNO Skupina na sociálních sítích spolu s informací o novém e-shopu upozornila, že už příští týden v pondělí odhalí zásadní novinky.

Ale pěkně popořádku. Obchod jako takový, který je k dispozici na stále stejné adrese shop.foofighters.com, nám toho k věcem chystaným v každém případě neřekne vůbec nic – kromě úpravy vzhledu totiž zatím přináší pouze několik nových variant triček a tílek, jež doplňují už jen takříkajíc povinné položky v podobě CD a gramodesek všech řadovek či soundtracku Sound City: Real to Reel. Bonbónkem snad můžeme nazvat dostupnost alba projektu Probot, v pátrání po jakémkoliv náznaku příštích událostí nám však ani to nijak nepomůže.

To už se spíše můžeme obracet směrem k nápovědám, které Foo Fighters začali rozsévat na svých profilech na Facebooku, Twitteru či Instagramu. Nejprve se na první jmenované síti objevila bez jakéhokoliv komentáře následující zpráva: “1 z 8: 36.152146 / -86.797483”, ze které fanoušci identifikovali zeměpisné koordináty odkazující na 1901 West End Avenue v Nashvillu. Později se ukázalo, že souřadnice směřovaly na konkrétní autobusovou zastávku, kde se v místě reklamní plochy objevil vyvěšen nicneříkající letecký snímek právě hlavního města státu Tennessee.

Zatím se zdá, že kapela těmito celkem osmi obdobnými plakáty hodlá postupně připomenout města, kde byla vždy natočena jedna ze skladeb pro nové album, může však jít i o náznak koncertních termínů či třeba tracklistu (přebalu?) osmé řadovky – rozuzlení bude v každém případě velice zajímavé.

Přehled prozatím odhalených snímků:

První z osmi nápověd Foo Fighters vyobrazuje letecký pohled na Nashville Druhá plakátová nápověda nabízí pohled na New Orleans Třetí objevený plakát s vyobrazeným Seattlem  Čtvrtý plakát s panoramatem New Yorku Pátý plakát a známý nápis Hollywood v Los Angeles

AKTUALIZOVÁNO (7. 8. 2014 7:27): Po internetu začal spolu s výše objevovanými plakáty kolovat také následující snímek, který je v podstatě skládankou právě vyfotografovaných měst a  dost možná se rovná přebalu nové desky. Za povšimnutí obzvláště stojí několikrát vyobrazená číslovka 8, jež aktuální spekulace jen posiluje.

Po internetu kolující snímek dost možná odhaluje přebal nového alba Foo Fighters

AKTUALIZOVÁNO (8. 8. 2014 7:15): Počátek příštího týdne bude nejspíše opravdu ve znamení podrobností k novému albu! Naznačuje to totiž i čerstvý teaser, který Foo Fighters pod stručným názvem 8 publikovali na svém kanálu na YouTube a po jehož zhlédnutí snad v krku zabolí úplně každého 🙂
 

Toužebně očekávané zprávy, jež Foo’s oznámí prostřednictvím svých informačních kanálů v pondělí, se však nemusí týkat jen a pouze čerstvé desky – stále je samozřejmě ve hře i varianta, že se mnohem více dozvíme o dokumentu Sonic Highways, který kapela chystá spolu s televizní stanicí HBO. Snad nový teaser, trailer nebo třeba další termíny premiér (v Americe se diváci dočkají 17. října, jinde však uvedení série doposud nebylo ohlášeno)? Nechme se společně překvapit!

Foto: p3.no, Foo Fighters, Foo Fighters Brasil/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na Foo Fighters spustili nový obchod a oznámí “velké věci”

  1. altoja

    Ti napínají, co? Se těším jako malej klacek… 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑