Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl během vystoupení se skupinou Zac Brown Band

Publikováno 20. 12. 2013 | 18:02 | Tomáš Hajduk

0

Foo Fighters uvedou na výletní lodi příští Super Bowl

AKTUALIZOVÁNO Koncert na plovoucím kolosu ukotveném v Manhattanu proběhne v sobotu 1. února 2014, tedy pouhý den před velkým sportovním svátkem.

Informaci včera přinesla společnost Anheuser-Busch, která je jedním z pořadatelů celé akce. Kromě Foo Fighters, jež si zahrají se skupinou Zac Brown Band, na lodi Norwegian Getaway pro více než čtyři tisíce pasažérů dále vystoupí hip hopová kapela The Roots, rapoví Run D.M.C. s Busta Rhymes (všichni 30. ledna) nebo rockeři z Imagine Dragons (31. ledna). Přímo v den velkého zápasu pak sérii uzavřou Fall Out Boy spolu s hvězdou americké country, Jakem Owenem.

Tomu, že by snad byl nadcházející koncert Foo’s se Zac Brown Band dílem pouhé náhody, moc lidí asi neuvěří. Přeci jen je to pouhých pár dní, co Dave a právě country-folkovová formace představili první ze dvou společných nahrávek, na které se Grohl kromě produkce nakonec ujal i některých partů na bicí (EP The Grohl Sessions Vol. 1 vyšlo 10. prosince). Vzhledem k žánrům, které obě skupiny hrají, to v každém případě vypadá na hodně pestrý předfinálový večer.

AKTUALIZOVÁNO (29. 1. 2014 18:30): Hudební magazín Rolling Stone na svém webu odvysílá přímý přenos hned několika koncertů z Norwegian Getaway, Foo Fighters nevyjímaje!

AKTUALIZOVÁNO (1. 2. 2014 20:50): Špatné zprávy, přímý přenos koncertu Foo Fighters, který v neděli 2. února 2014 od 3.00 hodin našeho času nabídne tato stránka,  bohužel definitivně nebude dostupný z evropských zemí. Pokud byste si i přesto chtěli přivstat, regionální omezení je samozřejmě možné obejít – stačí použít některou z VPN aplikací (například proXPN či TunnelBear), která schová vaší reálnou IP adresu za IP americkou a přenos tak zpřístupní. Nutno však dodat, že vzhledem k limitům bezplatných tarifů (zejména přenesená data a rychlost) je účinnost tohoto postupu bez jakékoliv záruky.

Norwegian Getaway, kolos, na kterém si Foo Fighters zahrají se Zac Brown Band

Foto: GirlillaBonnie, Meyer Werft

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑