Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters během soukromé akce v lasvegasském sále The Joint

Publikováno 11. 1. 2019 | 19:50 | Tomáš Hajduk

0

Foo’s načali rok 2019 vystoupením na soukromé akci

Středeční novoroční párty v lasvegaském Hard Rock Hotelu přinesla nejen letos vůbec první živé hrátky Foo Fighters, ale málem i slušnou polízanici pro jejich frontmana.

+ Nepotvrzený setlist

All My Life
Learn to Fly
Times Like These
The Pretender
The Sky Is a Neighborhood
My Hero
Walk
Another One Bites the Dust / Imagine / Jump / Blitzkrieg Bop
Sunday Rain
Monkey Wrench
Breakdown (cover písně Toma Pettyho a Heartbreakers)
Stay With Me (cover písně Faces)
Best Of You
Everlong

Na to, aby si Dave Grohl osvěžil vzpomínku na nemilou (a bolavou) zkušenost z června 2015, vlastně stačilo celkem málo – vyexnutá plechovka piva a jedno nevinné zaškobrtnutí k tomu. Göteborg se po dalším Daveově pádu z pódia naštěstí neopakoval, i tak ale při The Pretender jistě zatrnulo nejednomu z hostů večírku americké společnosti JBL. Záznam celého incidentu si můžete pustit v klipu níže.

Firma celosvětově známá svými reproduktory a audio zařízeními si kapelu pozvala u příležitosti probíhajícího technologického veletrhu CES, jenž se v Las Vegas konal jen o pár kilometrů vedle v tamějším konferenčním centru.

Naplánovaný setlist dle dostupných informací obsáhnul klasickou kombinaci hitů a medley, stejně jako dvojici plnohodnotných předělávek. Během té druhé v pořadí, Stay With Me od Faces, se přímo na scénu vyšplhal i speciální “host” – jistý, alkoholem značně opracovaný Jay z Bombaje svými tanečky rozparádil všechny zúčastněné do té míry, že ani samotní Foo Fighters po skončení písně nechápali, co se to zrovna událo.

Záběry ze společné párty “Jaye z Bombaje” a Foo Fighters.

Následující program skupiny se už bude točit kolem akce veřejně přístupné a dopředu ohlášené. Ve středu 16. ledna 2019 Foo’s konkrétně vystoupí na benefiční hudební poctě určené Chrisi Cornellovi, kterou zhlédne beznadějně vyprodané The Forum v Los Angeles. Spolu s členy Soundgarden, Temple Of The Dog a Audioslave se představí kupříkladu i Metallica, zpěvák Ryan Adams a řada dalších hostů.

Foo Fighters a "Jay z Bombaje" během soukromé akce v lasvegasském sále The Joint

 

Foto: Foo Fighters, Judie Lipsett Stanford/Instagram

 

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑