Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Promo snímek Foo Fighters k singlu 'Shame Shame'

Publikováno 10. 11. 2020 | 18:51 | Tomáš Hajduk

0

Foo’s odehrají koncert přes internet. Vstupenky v prodeji

Kapela si pro své přiznivce nachystala alespoň částečnou náhradu za všechny letos rušené koncerty. Živý stream vystoupení Foo Fighters z losangeleského Roxy Theatre proběhne v neděli 15. listopadu 2020 od 2.00 hodin ráno našeho času.

Je to vskutku smutný fakt. Fanoušci během dosavadního “koronavirového” průběhu roku 2020 nedostali pro koncertní setkání s Foo’s ani jedinou příležitost. Situace ve světě se navíc stále nijak zvlášť nelepší, a je proto logické, že také Dave a spol. hledají alternativní způsoby pro pořádání hromadnějších akcí.

Plakát k streamovanému vystoupení Foo Fighters z losangeleského Roxy Theatre

První takovouto událost si budeme moci společně užít v noci ze soboty na neděli. Koncert se uskuteční prostřednictvím streamovací služby NoCap, kde lze už nyní zakoupit vstupenku opravňující vás ke sledování přenosu (jeho záznam půjde tamtéž spustit po dalších 48 hodin). Jeden lístek stojí 15 amerických dolarů, přičemž část výtěžku z prodeje bude věnována na dobré účely – sbírce Sweet Relief Musicians Fund, která finančně podporuje strádající pracovníky hudebního průmyslu.

Pokud se rozhodnete si své virtuální sedadlo pořídit, určitě se máte na co těšit. Sponzor koncertu Coors Light (americká značka piva) láká kupříkladu i na speciální záběry “Beer’s Eye” kamery, jež by měla nabídnout pohledy do zákulisí nebo scénu “očima” Daveova nápoje přímo na pódiu. Když si ještě připočtete i možnost slyšet nějaký ten nový střípek z chystaného alba, není nad čím váhat.

Mimochodem! Také k tomuto vystoupení se už prodávají suvenýry v podobě trika a plakátu – viz oficiální obchod Foo Fighters. Nutno bohužel dodat, že na evropské variantě storu neuspějete a případně musíte počítat s dražším poštovným.

 

Foto: Foo Fighters/Danny Clinch

 

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑