Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters v červnu 2018 vystoupí na London Stadium

Publikováno 12. 10. 2017 | 15:31 | Tomáš Hajduk

0

Foo’s se v červnu vrátí do Anglie, Wembley si (zatím) nezopakují

Nejen do Jižní Ameriky, Austrálie či na Nový Zéland – turné Foo Fighters k albu Concrete and Gold se v příštím roce znovu vrátí i do Evropy! Prvními, už nějakou dobu očekávanými “vlaštovkami” jsou tři termíny na území Anglie.

Těžko můžeme mluvit o toliko vytoužené šňůře kapely po Velké Británii, když zatím žádné z potvrzených vystoupení neopustí hranice nejlidnatější země Spojeného království. Dá se samozřejmě předpokládat, že Manchester a Londýn v budoucnu doplní další ostrovní lokace, na konkrétní potvrzení si ale podle všeho budeme muset počkat.

Plakát ohlašující anglické miniturné Foo Fighters v červnu 2018

To v Londýně pochopitelně převládá nadšení, přestože novinka tak trochu zamávala s nadějí některých fanoušků, jenž věřili v reprízu dvojice vynikajících show na svatostánku Wembley. Počátkem června příštího roku si sice připomeneme už desáté výročí od uskutečnění obou tamějších vystoupení (setlisty z června 2008 zde a zde), Foo Fighters však jeho prostory pro rok 2018 vymění za výzvu nemenší – London Stadium s osmdesátitisícovou kapacitou hlediště je jistou zárukou podobně mimořádného večera.

Menší rošády se vlastně dočká i publikum v Manchesteru, kteří za Foo’s vyrazí nikoliv na Old Trafford jako před dvěma lety, ale k branám Etihad Stadium konkurenčního fotbalového klubu.

Potvrzení koncertů v Anglii Foo’s naznačovali podobiznami alá Sex Pistols

Jen věřme, že se pokud možno nebudou opakovat zmatky se vstupenkami, jako v případě nedávné show v blízké O2 Areně. Oficiální předprodej na všechny termíny můžete v každém případě zastihnout na webu Gigsandtours.com20. října od 10.00 hodin našeho času, speciální kód pro nákup o den dříve zpřístupněných lístků pro obě londýnské show lze pak vyžádat registrací na tomto odkazu.

 

Foto: Foo Fighters, EtienneSoumoy/Wikipedia

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑