Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Rozhovory

Publikováno 24. 11. 2012 | 00:12 | Tomáš Hajduk

0

Grohl ke spolupráci s Queens of the Stone Age: Nějakou šílenost přichystám

Dave poprvé od oznámení návratu ke Queens of the Stone Age promluvil o společném nahrávání, své plány a pocity rozebral se Zanem Lowem v rámci vysílání BBC Radio One.

“S Queens of the Stone Age prostě neexistují hranice. Žádná omezení nebo limity, bylo to, jako kdybyste dělali něco šílenýho a pokud by se šlo dostat za hranici absurdnosti, dělali to ještě víc. Upřímně – na nové nahrávce, kde hraju na bicí, něco šílenýho udělám. Třeba si řeknu: “Neexistuje, že by mi Josh tohle nedovolil.” a on řekne: “Dělej to aspoň po pětačtyřicet sekund, znova a znova. Z tohohle uděláme část písničky, její velkou část.” Takhle prostě Queens fungujou,” popsal Dave nadšeně.

“Když vstoupíte do zákulisí na festivalu, kde Queens of the Stone Age hrají, je to jako když se zastaví nahrávka. Lidi stojí a jen zírají. Bez debat jsou jednou z nejsilnějších rock ‘n’ rollových kapel na světě! Platí to pořád a jakmile vyjde …Like Clockwork, lidem to fakt vyrazí dech,” dodal s odkazem na chystanou desku.

Snad jen připomeňme, že zatím není jasné, zda Dave skupinu doprovodí i na koncertech – nepotvrdila nám to ani jeho poslední slova. Účast na několika vystoupeních se tak trochu předpokládá, na podrobnosti je ale, zdá se, stále ještě brzy.

AKTUALIZOVÁNO (9. 12. 2012) – V rozhovoru pro stanici CBS Local Grohl oznámil, že se turné Queens of the Stone Age nezúčastní – čtěte zde.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑