Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Témata Dočkali jsme se, Hudba Google Play konečně dorazila do České republiky

Publikováno 1. 10. 2013 | 09:34 | Tomáš Hajduk

0

Hudba Google Play konečně přichází i do Česka

Skvělá zpráva pro všechny hudební fanoušky v Česku, krátce po půlnoci se všem uživatelům konečně zpřístupnila Hudba Google Play!


Služba na adrese play.google.com/music nabízí možnost výběru odhadem z asi 18 milionů skladeb tuzemských i zahraničních interpretů, uživatel si přitom může vybrat způsob jejich pořízení.

Jednou variantou je nákup alb či jednotlivých písní pomocí platební karty, čímž se titul automaticky ukládá do vaší osobní knihovny – poslech je pak možný přes počítač či telefon s OS Android. Druhou možností je tzv. služba Google Music All Access, která nabízí za velice slušných 149 korun měsíčně (při objednávce předplatného do 15. listopadu 2013 za 129 korun, první měsíc na vyzkoušení zdarma) neomezený přístup ke kompletní databázi Hudby Google. V takovém případě sice tituly umělců nevlastníte, můžete si však vybírat a poslouchat cokoliv vás napadne a v databázi je dostupné.

Náhled na nabídku titulů od Foo Fighters v rámci služby Hudba Google Play

Třetí důležitou funkcí služby je bezplatné hudební úložiště. Pomocí jednoduché aplikace si můžete z počítače do již zmíněné osobní knihovny nahrát až 20 000  svých skladeb ve formátech MP3, M4A, WMA, OGG, FLAC nebo M4P, které si pak, podobně jako v obchodu Play zakoupené tituly, můžete kdykoliv přehrávat podle libosti v počítači i vašem telefonu s Androidem (mobilní aplikace pro iOS prozatím dostupná bohužel není).

Ptáte se, co je možné v rámci obchodu pořídit od Foo Fighters? Inu, mrkněte sami. Další podrobnosti o službě už naleznete na většině serverů, konkrétně třeba tady.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑