Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Témata Dave Grohl během benefice Acoustic-4-A-Cure

Publikováno 20. 5. 2017 | 19:59 | Tomáš Hajduk

0

Je vlastně vůbec novinka Foo’s zástupcem další řadovky?

Nad zajímavou a poměrně logickou teorií dumají někteří fanoušci  v souvislosti s novou písní Foo Fighters. Zamíří nakonec The Sky Is a Neighborhood jen na chystanou kompilaci projektu 7-inches for Planned Parenthood?

Hodí se říci, že takový krok není nepravděpodobným. Kapela by zařazením skladby, jíž poprvé představila v pondělí na koncertu Acoustic-4-A-Cure, vlastně naplnila podobný scénář jako další zúčastnění umělci – do oznámeného kompletu (nejen) sedmipalcových desek by taktéž poskytla zcela nový materiál a tím pádem nevyužila zbylé varianty raritního či nikdy nevydaného kousku. Navíc, náhodná nemusí být ani spojitost mezi podporou organizace Planned Parenthood a představením písně právě v sanfranciském The Fillmore.


The Sky Is a Neighborhood, nová píseň Foo Fighters (The Fillmore, 15. 5. 2017)

Sám Dave Grohl při uvedení nového dílka přeci prohlásil, že si tak významná událost, jako benefice pro dětskou nemocnici UCSF Benioff, zaslouží něco speciálního. Proč by tedy Foo Fighters nehodlali obdobně přistoupit i ke sbírkové akci, jejíž cílem je seskupení prostředků na pomoc instituci, která zajišťuje základní zdravotnické služby pro milióny občanů Spojených států?

Zda pomalejší kytarovka nakonec probublá až na tracklist devátého řadového alba (pravděpodobně po bok dvou dosud naťuknutých položek) či zůstane jen skladbou nesoucí nálepku “pro dobročinné účely”, se nejspíše dozvíme každým dnem. Vše jistojistě osvětlí tato stránka a náhrada současného “TBD” za konkrétní název dalšího z taháků hvězdného boxsetu.


Dave poslouchající studiovou verzi nové písně ve svém voze (sdíleno 16. 4. 2017 na síti Reddit)

 

Foto: Jose Carlos Fajardo/Bay Area News Group

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑