Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Josh Homme a Dave Grohl

Publikováno 21. 9. 2017 | 16:03 | Tomáš Hajduk

0

Jižní Amerika uvidí společné turné Foo’s a Queens of the Stone Age

Ani šestice vystoupení v Austrálii a na Novém Zélandu, kam se Foo Fighters vydají počátkem roku 2018, nebude pro turné k desce Concrete and Gold poslední kapitolou. Ta další se totiž dle čerstvého oznámení napíše jen krátce nato v Jižní Americe.

Dosud oznámené termíny tamější štace Foo’s zatím počítají se čtyřmi koncerty v Brazílii (od 25. února do 4. března 2018) a jednou zastávkou v hlavním městě Argentiny (7. března 2018). Oproti šňůře k albu Sonic Highways tentokrát zůstávají v trvající nejistotě fanoušci z Chile a Kolumbie, kteří si musí počkat na možné příležitosti ohlášené dodatečně.

Plakát ke společnému turné Foo's a QOTSA po Brazílii

Nutno říci, že vzhledem k již potvrzenému spoluúčastníkovi celého jihoamerického putování kapely, si potencionální show budou dozajista přát opravdu silně. Uznejte sami: Kdy jindy se vám poštěstí užít si na stejném pódiu Foo Fighters a s nimi i Queens of the Stone Age?

Přesně tak, právě spřátelená partička kolem Joshe Hommeho, tak moc blízká zejména Daveu Grohlovi (někdejšímu členovi z let 2001 a 2002), si s Foo’s během všech termínů otestuje kvality totožného publika a navíc taktéž přispěchá s živou premiérou několika písní z vlastní novinky – sedmé studiové album Villains QOTSA je o pouhých dvacet dnů starší než Concrete and Gold od Foo Fighters.

Už teď se nemůžeme dočkat, co za specialitky si obě party navzájem připraví pro své sety! 🙂

 

Foto: Dustin Rabin, Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑