Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Sound City – Real to Reel konečně vychází

Publikováno 12. 3. 2013 | 18:50 | Tomáš Hajduk

0

K Sound City vychází soundtrack, dokument míří na fyzické nosiče

Téměř měsíc a půl od vydání Daveova dokumentu Sound City se dnes ke slovu konečně dostává i jeho soundtrack, Sound City – Real to Reel. Samotný film je zároveň poprvé dostupný na fyzických nosičích.

Nahrávku, na které se kromě členů Foo Fighters podílela celá řada našincovi více či méně známých hudebních hostů (psali jsme), můžete sehnat formou digitální distribuce i na CD či vinylu. Přehled míst, kde je album v nabídce, přinášíme níže.

Album ke stažení (iTunes Store)
Pokud nehodláte čekat na dostupnost alba na CD nebo vinylu, elektronická verze formou obchodu iTunes je pro vás ideální volbou.  Včetně digitálního bookletu zde titul získáte za 9.99 Eur, tedy přibližně 250 českých korun.

Album na CD nebo LP (CZ obchody, SK obchody)
Raději byste nahrávku z Daveova studia 606 drželi ve svých rukou? Není problém, soundtrack na CD, respektive dvou LP v Česku aktuálně nabízí síť Bontonland, na Slovensku pak třeba server FocusMusic.

K termínu vydání Sound City – Real to Reel obchody pomalu začínají nabízet na fyzických nosičích i samotný film, který byl doposud k sehnání jen elektronickou formou (psali jsme). V regálech by se měl, bohužel bez podpory češtiny nebo slovenštiny, objevit na DVD i Blu-rayi (prozatím je však dostupnější spíše v prvním jmenovaném formátu).

Film na DVD nebo Blu-ray disku (CZ obchody, SK obchody)

 Dokument Sound City vychází na DVD

Příjemný poslech a zábavu! 🙂

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑