Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters na internet po úvodním singlu uvolnili také skladbu The Feast And the Femine

Publikováno 24. 10. 2014 | 08:06 | Tomáš Hajduk

3

Kapela uvolnila na internet kompletní The Feast and the Famine

AKTUALIZOVÁNO Foo Fighters se týden po úvodním singlu rozhodli představit také druhou skladbu ze Sonic HighwaysThe Feast and the Famine.

Začíná to vypadat, že nás pánové hodlají potěšit novou písní z blížícího se alba před každou premiérou svého, celkem osmidílného dokumentu. Ono se ani není moc čemu divit – vždyť pokud by tak nečinili, o rozšíření záznamů (a klipů) s čerstvými tóny by se spolehlivě postarali sami fanoušci.

Foo Fighters vzhledem k tomu zkrátka nemají důvod na něco čekat a nové skladby vypouští nejen k poslechu, ale rovnou i ke stažení “předplatitelům” jejich placky.

Také rozparáděnou The Feast and the Famine, která vznikala během pobytu kapely ve washingtonském nahrávacím studiu Inner Ear (a vzhledem k textové pasáži “Where is the monument? – We need a monument!” asi i při poznávacích výletech), si tím pádem můžete bez omezení poslechnout na YouTube (klip výše) nebo v rámci služeb Spotify či Rdio. V případě, že navíc máte předobjednáno celé album na iTunes, skladba vám již byla uvolněna ke stažení.

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.3 reakcí na Kapela uvolnila na internet kompletní The Feast and the Famine

  1. Honza

    Chlape, chybička se bloudila, máš tam odkaz na první song 😉 Každopádně díky za rychlé info! 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=uPv0AOlTxXA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑