Podpořte nezávislý Deník N

Novinky Dave Grohl s manželkou Jordyn na Kennedy Center Honors

Publikováno 3. 12. 2012 | 19:23 | Tomáš Hajduk

0

Kennedy Center Honors rozproudili také Foo Fighters

Na včerejším galavečeru Kennedy Center Honors, během kterého si ocenění za přínos americké kultuře převzali mimo jiné i herec Dustin Hoffman, primabalerína Natalia Makarova, moderátor David Letterman nebo členové skupiny Led Zeppelin, nechyběli ani Foo Fighters.

Led Zeppelin přebírají cenu od amerického prezidenta Barracka Obamy

A nezůstali jen v roli hostů – krátce po samotném předávání cen vystoupili na jeviště a s Davem za bicími, respektive Taylorem za mikrofonem, předvedli skladby Rock and Roll a Black Dog. Odstartovali tak krátký set nejslavnějších kousků z dílny britské rockové legendy, během kterého dále zazněly i Babe I’m Gonna Leave You, Ramble On (obě v podání Kida Rocka), Whole Lotta Love (Lenny Kravitz) a Stairway To Heaven (Jason Bonham s Ann a Nancy Wilsonovými).

Dave Grohl s manželkou Jordyn během Kennedy Center Honors Taylor Hawkins s manželkou Alison během Kennedy Center Honors Foo Fighters na Kennedy Center Honors

Celý večer sice natáčela televizní stanice CBS, na jeho záznam si však budeme muset počkat – odvysílán by měl být 26. prosince 2012.

Foto: Getty Images North America

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Za účelem omezení spamu používá tento web Akismet. Jak je nakládáno s Vašimi komentáři zjistíte na tomto odkazu.

Nahoru ↑