Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

McCartney, Grohl, Smear a Novoselic nahráli společnou píseň

Jakmile se objevila první zmínka, že se v rámci charitativního koncertu 12.12.12 na pódiu společně představí Paul McCartney spolu s Davem Grohlem, Patem Smearem a Kristem Novoselicem, velká část fanoušků brala zprávu (i díky bulvárnímu zdroji) s rezervou. Spekulace se však skutečně staly realitou, uskupení předvedlo nový společný song Cut Me Some Slack.

Dave, Pat i Krist se na pódiu objevili až v samotném závěru více než čtyřhodinového koncertu, právě v rámci McCartneyho setu. “Nedávno mi pár kluků navrhlo, jestli bychom si spolu nezajamovali, že jsme spolu už nějakou dobu nehráli. Když jsem dorazil na místo, postupně mi došlo, že se prakticky účastním reunionu Nirvany,” popsal Paul při uvádění trojice hostů i samotné písničky.

Záznam Cut Me Some Slack z koncertu 12.12.12 

Výsledkem společného nahrávání čtveřice McCartney, Grohl, Smear a Novoselic je píseň Cut Me Some Slack, která se po dnešní živé premiéře objeví i jako první položka na očekávaném soundtracku k dokumentu Sound City – tuto informaci ostatně potvrdila i speciální stránka www.cutmesomeslack.net, na kterou byli fanoušci krátce po jejím představení odkázáni. K dostání bude nejspíše i nahrávka z dnešního koncertu, a to v rámci chystaného záznamu, který půjde zakoupit v síti iTunes.

Foto: Kevin Mazur/GettyImages, Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑