Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Sestava skupiny Scream, včetně Davea Grohla

Publikováno 3. 4. 2018 | 11:35 | Tomáš Hajduk

0

Na deskách a CD se opět připomenou Scream s Grohlem

No More Censorship, první album punkové sestavy s Davem za bicími, se 27. dubna 2018 konečně dočká svého oficiálního znovuvydání.

Plošné uvedení lehce přejmenované nahrávky (pod zkratkou NMC17), naváže na rok starou “předpremiéru” z  dubnových oslav Record Store Day, kdy titul bylo možné exkluzivně zakoupit v rámci limitované Black Friday nabídky.

Téměř třicet let po představení původního provedení se zremasterované dílko podívá do obchodů jak na CD, tak i na oku lahodícím stříbrném vinylu, chybět ale pochopitelně nebude ani podoba elektronická. Fyzické kopie navíc obdrží i nový přebal s pestrým bookletem uvnitř, jehož stránky zaplní sbírka fotografií, textů, veršů i osobních vzkazů od členů kapely.

Všechny varianty alba je možné předobjednávat prostřednictvím oficiálního profilu Scream na službě Bandcamp.

Přebal alba Scream, 'NMC17'

Scream – NMC17

01. Take It From The Top
02. Something In My Head
03. Binge
04. God Squad
05. Hit Me
06. Dreams
07. No More Censorship
08. It’s The Time
09. Fucked Without A Kiss
10. GLC
11. Run To The Sun
12. No Escape

 

Nový mix No More Censorship vznikal v průběhu roku 2016 díky fotografce Naomi Petersen, jež o několik let dříve náhodou objevila původní pásky s kompletním záznamem. Poté, co svůj nález věnovala zpěvákovi formace Peteru Stahlovi, cívky nakonec doputovaly až do Studio 606 a k rukám Davea Grohla. Ten se (i se svými někdejšími kolegy) postaral o finální produkt, co do reedicí  diskografie Scream už třetí v pořadí – v květnu 2016 se fanouškům připomnělo Fumble, poslední album z roku 1993, prvotina Still Screaming pak už v březnu 2009.

Scream – No More Censorship (1988)

 

Foto: Scream

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑