Podpořte nezávislý Deník N

Novinky Foo Fighters vydali singl na podporu organizace Planned Parenthood

Publikováno 20. 10. 2017 | 12:37 | Tomáš Hajduk

0

Na podporu Planned Parenthood vysílají Foo’s novinku ‘Soldier’

Upřesnění skladby, kterou se Foo Fighters zapojují do projektu 7-inches for Planned Parenthood, a zároveň tak dávají najevo své nesouhlasné stanovisko s řadou kroků podniknutých americkým prezidentem Donaldem Trumpem, přichází půl roku od prvního oznámení.

Kapela pro svůj příspěvek nakonec nezvolila variantu oprášené raritky či nikdy nevydaného materiálu a prostřednictvím streamovacích služeb už aktuálně nabízí k poslechu skladbu zbrusu novou. Pětiminutová Soldier lze zařadit do škatulky poklidnějších kytarovek, jíž z nastavené linky výjimečně nevychýlí ani vokály Davea Grohla – frontmanův part je tlumenější a namísto přívalu čiré energie spíše dokresluje celkovou atmosféru skladby.

Přebal 'Soldier', nového singlu Foo Fighters

Singl v elektronické podobě lze sehnat prakticky na všech obvyklých adresách. Nakupovat můžete pomocí iTunes (19 Kč/0.99 Eur) nebo Google Play (10 Kč), okamžitý poslech pak zprostředkují obligátní portály Spotify, Hudba Google Play, Apple Music, Deezer a TIDAL.

Na spadnutí je podle všeho také vydání samotného box setu sedmipalcových desek, jehož výtěžek taktéž zamíří k rukám neziskové organizace Planned Parenthood. Obsáhlá kolekce kromě Foo Fighters přiblíží i tvorbu hudebníků jako ChvrchesBjorkSleater-KinneyJohn LegendCommonFeist, St. Vincent a Mary J Blige, případně komické výstupy od Sarah SilvermanZach Galifianakis či Jenny Slate. Objednávku kompletu je možné provést na tomto odkazu, včetně dopravy do ČR nebo SR vás přijde zhruba na 3000 Kč/120 Eur.

 

Foto: Danny North/NME.com

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Za účelem omezení spamu používá tento web Akismet. Jak je nakládáno s Vašimi komentáři zjistíte na tomto odkazu.

Nahoru ↑