Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Nate Mendel představil svůj nový sólový projekt, album Lieutenant vyjde na jaře

Publikováno 13. 12. 2014 | 16:46 | Tomáš Hajduk

1

Nate Mendel poručíkem. Basák na jaře představí sólové album

Po rockových The Birds of Satan bubeníka Taylora Hawkinse a country projektu Chrise Shifletta s Dead Peasants nezůstává v oblasti vlastní tvorby pozadu ani basista Foo Fighters! Svůj “vedlejšák” Lieutenant oznámil prostřednictvím sociálních sítí.

Ačkoliv zpráva konkrétnější podrobnosti zatím nenabídla, to nejzásadnější už díky ní víme – Nate projekt uvede na jaře roku 2015 formou studiového alba, jehož tří a půl minutovou první ochutnávku Rattled naleznete ke stažení na oficiálním webu www.lieutenantmusic.com (stačí se přihlásit k odběru e-mailového newsletteru, skladba vám bude uvolněna hned poté).

Navíc, díky Soundcloud profilu vydavatele Dine Alone Records, nezůstává tajemstvím ani podoba úvodního singlu nové desky. Pestrá, kytarami protkaná skladba Belle Epoque je na službě pro poslech rovněž k dispozici v celé své délce.

Uvidíme, jaké detaily nám poodhalí následující dny a týdny, zajímavý bude zcela jistě i seznam hostů, kteří Mendelovi při přípravě sólovky napomáhali. Máme se rozhodně na co těšit.

Foto: Lieutenant/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na Nate Mendel poručíkem. Basák na jaře představí sólové album

  1. altoja

    Kdybych nevěděla, že je to Nate Mendel, tipla bych si na nějakou kapelu z britských ostrovů, slyším “Anglii” 🙂 A líbí se mi to moc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑