Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Letecký pohled na Olympijský park v Londýně

Publikováno 29. 7. 2014 | 21:38 | Tomáš Hajduk

0

Návrat do Evropy bude hostit Anglie

Foo Fighters se na evropskou půdu nakonec stihnou vrátit ještě před koncerty v Americe a Jižní Africe, už v září se na kapelu bude moci těšit šestadvacetitisícový dav v londýnském Olympijském parku.

Vystoupení Foo Fighters proběhne na úplný závěr několikadenní sportovní akce Invictus Games, v rámci které mezi sebou na stejném místě poměřují síly ranění vojáci ze čtrnácti zemí světa. Samotný rozlučkový koncert za celou událostí se uskuteční v neděli 14. září 2014 a kromě již zmíněných headlinerů hodlá v přibližně pětihodinovém setu nabídnout i třeba jména jako Kaiser Chiefs, Ellie Goulding, Ryan Adams, The Vamps, Rizzle Kicks, James Blunt nebo Diversity.

Vstupenky na “zavíračku” zamíří do prodeje již v pátek 1. srpna v 10.00 hodin našeho času na tomto odkazu, v přepočtu vyjdou přibližně na 1 700 korun, respektive 62 Eur.

Foo Fighters budou hlavními hvězdami závěrečného koncertu Invictus Games

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑