Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Tipy Dave Grohl oslaví v polovině ledna své 48. narozeniny

Publikováno 19. 11. 2016 | 13:36 | Tomáš Hajduk

0

Osmačtyřicátiny Daveovi opět zpestří kniha plná přání

Fanouškovský web Davea Grohla, Sweet Paramania, připravuje i u příležitosti frontmanových 48. narozenin speciální stránku s blahopřáními od fanoušků z celého světa. Připojíte svůj osobní vzkaz také?

Pro zařazení vašeho originálního přání se opět stačí držet následujících závazných pravidel (oproti loňsku došlo k rozšíření formátů vzkazů i formě jejich zasílání – čtěte tedy pozorně):

  • Součástí příspěvku musí být vaše jméno a lokalita.
  • Vyvarujte se uvádění jakýchkoliv telefonních čísel či adres (uvědomte si, že přání bude v rámci webu veřejně vystaveno!), stejně jako zmínek o vašem či Daveově soukromém životě (rodina, děti a podobně).
  • Uzávěrka pro zasílání přání prostřednictvím určené e-mailové adresy je 12. ledna 2017 ve 12.00 hodin našeho času.
  • Váš příspěvek by pro zařazení do knihy měl být ideálně zpracován pomocí kteréhokoliv z obrázkových editorů (XnView, Zoner, IrfanView, Photoshop a podobně) či v případě nouze ve formě krátkého psaného přání (limit do 50 slov).
  • Maximální rozlišení obrázkové varianty přání je omezeno na 800×600 pixelů. Větší snímky budou vraceny k přepracování či budou rovnou zamítány. Co se týče formátu zasílaných obrázků, držte se variant JPG, PNG, GIF nebo TIF.
  • Příspěvek, který zašlete pro zveřejnění na webu, se v daný moment stává vlastnictvím fanouškovského webu. To znamená, že jednotlivá přání může SweetParamania.com kdykoliv využít v rámci uveřejňovaného obsahu (kupříkladu při propagaci budoucích knih přání, v článcích a podobně).
  • Zaslání přání lze provést pouze pomocí e-mailové adresy uvedené na této stránce. Obrázky předané prostřednictvím sociálních sítí nebudou do knihy zařazeny.
  • Jakmile své přání na webu odešlete, nejpozději do 24 hodin očekávejte na vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzení o jeho přijetí (při případném porušení pravidel naopak zamítnutí). Pokud se tak nestane, neváhejte a přání zkuste poslat znovu.
  • Svůj zaslaný příspěvek ideálně nikde nesdílejte, a to alespoň do vydání knihy v sobotu 14. ledna 2017. Přeci jen jde primárně o zachování momentu překvapení, a to nejen pro Davea, ale i všechny ostatní přispěvatele.

I vzhledem k poslednímu bodu pravidel zatím níže nenaleznete podobu čerstvého přání, které bude do knihy zařazeno od Foo Fighters Czech & Slovak Fans, to znamená od nás a zejména vás – českých a slovenských fanoušků. Pro inspiraci k tvorbě případného osobního přání ale mohou posloužit třeba vzkazy, které od nás Dave obdržel v předchozích letech:

Přání Foo Fighters Czech & Slovak Fans k Daveovým 45. narozeninám Přání českých a slovenských fanoušků k 47. narozeninám Davea Grohla

Tak co? Máte rozmyšleno? Pokud ano – neváhejte, popusťte uzdu svým kreativním schopnostem a popřejte Daveovi po svém i vy! 🙂

 

Titulní foto: Luuk Denekamp

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑